Не бійтесь Путіна, він просто х**ло. Банкір Тіньков жорстко пройшовся по президенту РФ

Російський бізнесмен Олег Тіньков “пройшовся” по Путіну. Банкір назвав президента Росії “божевільним маніяком, що розвалив країну”.

Тіньков закликав не боятися Путіна

Олег Тіньков запевняє, що Путіна критикують багато олігархів, зокрема, й через те, що зміг розвалити Росію.

Про це російський банкір повідомив 28 листопада у своєму Instagram.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Oleg Tinkov (@olegtinkov)

Російський бізнесмен Олег Тіньков вважає, що свобода і правда переможуть, а на президента РФ Володимира Путіна чекає пекло.

Я впевнений, що Путін – довбаний д*біл і божевільний маніяк. Зміг повністю розвалити таку прекрасну країну. Гей, диктаторе пекло чекає на тебе, – звернувся підприємець до російського лідера.

Крім цього Олег Тіньков зауважив, що так само, як і він, про Путіна думають інші олігархи, з якими він перебуває у приятельських стосунках.

Я знаю що 90% читачів мого Інстаграм через VPN бояться сказати, те, що я тут говорю, але знаю, що ви думаєте так само, навіть Галицький та олігархи, з якими я про спілкуюся іноді. Не бійтеся Путіна він просто х*йло. Правда і свобода переможе, а він здохне, а ми потрапимо до раю! – написав він.

Олег Тіньков виступив проти “СВО”

Олег Тіньков – успішний російський бізнесмен, один із найбагатших людей в РФ. За даними на лютий 2022 року, його банк "Тінькоф банк" посідав 12 місце серед російських банків за обсягом активів та власним капіталом.

Сам Олег Тіньков за підсумками 2021 року посідав 32 місце в російському списку Forbes, його статки оцінювалися в 4,7 млрд дол.

Після початку так званої "СВО" РФ на території України Олег Тіньков засудив дії керівництва Росії. Бізнесмен продав свої російські активи групі "Интеррос".

Після продажу російських активів у бізнесмена залишився благодійний Фонд сімейства Тінькових, який займається проблемами донорства кісткового мозку. Він був заснований у 2020-му, через рік після того, як у підприємця виявили гострий мієлоїдний лейкоз.

Завдяки зусиллям лікарів та вчасно знайденому донору кісткового мозку хвороба увійшла до стадії ремісії.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *