Міноборони країни-окупанта почало відмовляти росіян вступати до університетів

0
21

Порада від Шойгу: ти в студенти не йди, ти краще в армію йди / Колаж "Сьогодні"

Якось не поспішає в Україну російський народ на вірну смерть, тому Кремлю доводиться вигадувати різні способи, як налаштувати громадян на думку, що краще все ж таки померти в нашій країні, ніж займатися створенням свого світлого майбутнього в Росії. Для досягнення цієї мети у Москві перейшли до пропаганди за допомогою агітаційних плакатів.

Про це повідомляють російські телеграм-канали.

Що відомо

У соцмережі потрапило зображення плакату Міністерства оборони РФ про безглуздість здобуття вищої освіти одразу після школи. На плакаті наводиться порівняння витраченого часу під час навчання у виші та швидкого кар'єрного зростання в армії.

Розробники плакату повідомляють, що випускник школи може п'ять років протирати штани в університеті, тоді як на другий рік служби в армії РФ він може вже укласти контракт та отримувати зарплату.

Коли студент отримає диплом про вищу освіту у 23 роки, йому доведеться шукати роботу. Тоді як контрактник армії Росії продовжить контракт ще на десять років і стане учасником іпотечної програми, а там уже й сім'ю можна створювати.

Головний висновок плакату: у 39 років у росіянина з дипломом буде житло в кредит, багато боргів і не буде дітей, тоді як контрактник уже вийде на пенсію, а його старший син піде до суворовського училища.

Щоправда, на плакаті не вказано, що такого контрактника при першому ж підписанні договору з армією у 19 років можуть відправити на війну, де не лише його щасливе майбутнє, а й життя може дуже швидко закінчитися.

Обстановка

  • У Росії давно гадають, як студентів відправити на війну. Поки що намагаються за розподілом відправити молодих медиків на окуповані українські території, але медики, чомусь проти.
  • Не краща ситуація у фейкових утвореннях "Л/ДНР". Там відправляють на війну випускників і навіть слухачів перших курсів академії "МВС ДНР".
  • Загарбники намагаються укласти фіктивні шлюби , щоб тікати з війни проти України. Найкмітливіші відпрошуються у командирів, щоб нібито встигнути на своє весілля.

Источник: www.segodnya.ua

No votes yet.
Please wait...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here