Чемпіонат світу 2030: Конфедерація Південної Америки прагне розширити формат до 64 команд

Мундіаль-2030: Футбольна епопея з 64 командами та шістьма країнами-господарками

Наступний Чемпіонат світу з футболу, запланований на 2030 рік, обіцяє безпрецедентну масштабованість, адже він пройде за участю 64 національних збірних та буде проведений одразу на території шести країн.

ЧС-2030 планують розширити на 64 команди - президент CONMEBOL

Президент Конфедерації Південноамериканського футболу (CONMEBOL), Алехандро Домінгес, висловив припущення, що Міжнародна федерація футболу (FIFA) розглядає можливість чергового розширення кількості учасників Чемпіонату світу. За його словами, Мундіаль-2030 потенційно об’єднає 64 команди, про що Домінгес повідомив у своїй публікації в соціальній мережі X, як передає видання УНН.

Ключові аспекти розширення

Ми докладаємо зусиль для того, щоб на Чемпіонаті світу 2030 року зібралося 64 збірні, відзначаючи 100-річний ювілей Кубка світу. Футбол на рівні національних команд прогресує, коли стає доступнішим для світу. Ми бачили, що збільшення до 48 команд створило більше можливостей, сприяло розвитку гри та перетворило Чемпіонат світу на справжнє глобальне свято.

 – зазначив Домінгес.

Він також додав, що “ювілейна дата надає нам унікальну можливість «Мріяти про велике», тому нехай Чемпіонат світу стане найграндіознішим футбольним святом в історії”.

Додаткова інформація

Раніше президент FIFA, Джанні Інфантіно, підтверджував, що організація вивчає перспективу збільшення кількості команд-учасниць світової першості до 64.

Варто зазначити, що Чемпіонат світу 2026 року, який проходив у США, Канаді та Мексиці, вперше збільшив свою географію учасників до 48 команд, тоді як попередні турніри обмежувалися 32 збірними.

Чемпіонат світу 2030 року прийматимуть одразу шість країн. Церемонія відкриття та перший матч майбутнього Мундіалю, присвяченого 100-річчю турніру, відбудуться на легендарному стадіоні «Сентенаріо» в Монтевідео, Уругвай. Наступні два поєдинки пройдуть відповідно в Аргентині та Парагваї. Решта матчів турніру будуть розподілені між Іспанією, Португалією та Марокко.

Порада від АіФ UA:

Новина про потенційне розширення Чемпіонату світу до 64 команд та проведення його у шести країнах є надзвичайно цікавою для всіх футбольних уболівальників. Це означає більше шансів для менш відомих збірних проявити себе на найвищому рівні, а також можливість побачити футбол у різних куточках світу. Якщо ви є прихильником глобальних спортивних подій, ця інформація дає уявлення про майбутній розвиток найпрестижнішого футбольного турніру.

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *