Збройні сили США ініціювали широкомасштабну атаку на об’єкти інфраструктури та збройні склади ІДІЛ в Сирійській Арабській Республіці. Це є відплатою за напад на американський контингент і об’єднані сили 13 грудня.

Військові сили Сполучених Штатів Америки розпочали інтенсивний обстріл інфраструктури та арсеналу ІДІЛ в Сирії. Про це інформує Центральне командування армії США в соціальній мережі “Х”, повідомляє УНН.
Деталі
Американські військові розпочали масштабну атаку на інфраструктуру та збройові бази ІДІЛ в Сирії. Даний серйозний удар є відгуком на напад на американські та союзницькі війська в Сирії 13 грудня
– зазначено у повідомленні.
Більше відомостей буде надано незабаром.
Нагадаємо
Очільник Пентагону Піт Гегсет анонсував старт операції “Удар Яструба” в Сирії з метою знищення бойовиків ІДІЛ, їхньої інфраструктури та укріплених позицій.