11 скайдайверів загинули: жахлива аварія літака у Франції

Трагедія у Франції: Літак зі скайдайверами зазнав катастрофи, загинули 11 осіб

На північному сході Франції в неділю сталася жахлива авіакатастрофа: літак, на борту якого перебували скайдайвери, розбився, забравши життя 11 людей. Про це повідомили представники місцевої влади.

11 людей загинули в катастрофі літака зі скайдайверами у Франції

За повідомленнями ЗМІ, зокрема ABC News, недільна трагедія сталася неподалік від міста Томблейн у французькому регіоні Мерт і Мозель. Інформацію про це поширив міністр транспорту Франції Філіп Табаро у своїх соціальних мережах.

Деталі аварії

Згідно з офіційними даними, в результаті падіння літака загинув пілот та усі 10 пасажирів, які перебували на борту. За інформацією офіційних джерел, п’ять загиблих були студентами, які навчалися стрибкам з парашутом, а ще п’ять – їхні інструктори.

Ів Сгі, представник префектури регіону Мерт і Мозель, повідомив журналістам, що авіаінцидент стався невдовзі після зльоту літака з аеропорту Нансі-Ессе, розташованого на околиці міста Нансі, передає AP.

За словами Сгі, літак зіткнувся з технічною несправністю, що призвело до його майже вертикального падіння на землю.

Літак впав неподалік від житлових забудов, на краю населеного пункту, поруч з аеродромом, як розповів Сгі французькому телеканалу BFMTV.

“Якби катастрофа сталася хоча б на кілька десятків метрів ближче до житлових будинків, вона могла б спричинити значно більше жертв”, – зазначив Сгі.

Порада від АіФ UA:

Ця новина є сумним нагадуванням про потенційні ризики, пов’язані з екстремальними видами спорту, такими як скайдайвінг. Важливо завжди обирати перевірені компанії з бездоганною репутацією, ретельно перевіряти стан обладнання та дотримуватися всіх інструкцій інструкторів для мінімізації ризиків.

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *