Що заважає вам накачати ідеальний прес

Красивий, чітко окреслений прес — це не тільки результат клопіткої роботи в залі, але ще і розумний підхід до тренувального процесу. Щоб досягти ідеального животика, в першу чергу потрібно виключити найпоширеніші помилки, інформує Ukr.Media.

Якщо ви вирішили щось в собі поміняти та хочете почати з корекції фігури, а точніше, з підтяжки в зоні живота, у вас може бути кілька варіантів. Можна піти в зал і почати займатися з особистим тренером, можна піти в зал і почати тренування самостійно, а можна почати зміни не з покупки абонемента в зал, а з виконання вправ в домашніх умовах.

У другому і третьому випадку рекомендуємо ознайомитися з теорією, перш ніж занурюватися з головою в інтенсивну практику. Щоб ваші зусилля не були марними та навіть небезпечними для здоров'я, представляємо список типових помилок при роботі з м'язами живота. Також треба розуміти, що «прес» — це внутрішні та зовнішні косі м'язи, прямі та поперечні м'язи живота.

Помилка 1. Переконання, що качати прес треба так, як вчили на фізкультурі

Переконання, що найкращий спосіб побачити в дзеркалі кубики нижче грудей, вище пояса — це знайти партнера або якось інакше зафіксувати ноги, а потім з положення лежачи піднімати верхню частину корпусу до колін — неправильне. Так ви, швидше за все, будете напружувати шию і м'язи тазостегнового суглоба, але не пропрацюєте прямий м'яз живота.

А саме він відповідає за «прокачування», і пропрацювати його можна, ніби наближаючи ребра до пупка. Тобто вам потрібно лягти на спину на підлогу, зігнути ноги в колінах і піднімати над підлогою плечі та лопатки. Головне — не відривати поперек від підлоги.

Помилка 2. Впевненість у тому, що, «якщо буду займатися, зможу їсти все підряд»

Ні, ні і ще раз ні. Якщо вже вирішили трохи помучити себе, то не потійте марно, заїдаючи тренування цукром, жирною і калорійною їжею. Насправді кубики є у всіх, просто вони ховаються під прошарком жиру. Так що для початку сядьте на дієту, підсушіться і починайте активні дії. Результат прийде швидше і порадує вас. І взагалі, стежте за харчуванням, якщо ідеться про фігуру.

Помилка 3. Робити тільки те, що пов'язане з тренуванням м'язів живота

Теж неправильне переконання. Для того, щоб від скручувань, вакууму, піднімання ніг і «велосипеда» була користь, включіть в розклад вправи на всі групи м'язів і, головне, на м'язи кора. Це можуть бути пробіжки, віджимання, жими і присідання. Всі ці вправи задіюють кілька груп м'язів, в тому числі і м'язів живота. Комплексний підхід — наше все. Завжди виконуйте загальну розминку і заминку.

Помилка 4. Кожен день робити одне і те ж, збільшуючи кількість повторів

Не варто думати, що якщо ви будете щодня виконувати один і той же набір вправ, збільшуючи кількість повторень і підходів, прийде швидкий успіх. Так, навантаження треба поступово збільшувати, але при цьому не забувати пробувати нове.

Різноманітність навантажень, вивчення технік допоможе вам знайти те, що зробить ваш животик плоским через 2-3 місяці. При цьому не забувайте відпочивати — давайте собі день-два на відновлення, інакше забиті м'язи будуть в постійному стресі та організм включить режим самозбереження — і ніяких більше фітнес-вечірок.

Помилка 5. Думати про тіло тільки на тренуванні

Щоб досягти мети, спробуйте звертати увагу на спосіб життя, стежте за диханням і поставою протягом дня: не сидіть, зігнувшись, за комп'ютером, намагайтеся завжди тримати плечі рівно, робіть розтяжки вранці та ввечері.

Головне, не здавайтеся на півдорозі. Красивий живіт — справа часу, і в кожного свій термін. Так що терпіть, працюйте та відпочивайте.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *