Пенсіонер вирішив трохи схуднути за допомогою ходьби і настільки захопився, що обійшов Землю

Чоловік вирішив скинути вагу і настільки втягнувся, що став рекордсменом. Правда, не за кількістю скинутих кілограмів, а за кількістю кроків, які він зробив. Ось як, виявляється, просто вбити двох зайців, інформує Ukr.Media.

Увійти в історію можна не лише знахідками або геройством, але ще й рекордами.

Власними досягненнями може похизуватися також 70-річний житель Ірландії Вінод Баджадж, який кинув собі фітнес-виклик і вже готується вписати своє ім'я у Книгу рекордів Гіннесса.

Батько сімейства Баджадж вирішив, що прийшов час боротися із надмірною вагою, але замість того щоб йти у спортивний зал, чоловік знайшов більш дієвий спосіб — у 2016 році він почав займатися ходьбою.

Пенсіонер фіксував активність на свій мобільний телефон і спостерігав весь прогрес фітнес-челленджа. Зрештою він настільки захопився ходьбою, що за чотири роки пройшов 40075 кілометрів.

Дивно, але ця відстань дорівнює окружності нашої планети.

Чоловік буквально обігнув Землю, не полишаючи доріг рідного ірландського міста. Ці цифри настільки вразили старого, що він, не втрачаючи ані хвилини, подав заяву до організації, яка фіксує світові рекорди.

За півтори тисячі днів чоловік зробив 54,6 мільйона кроків і спалив 1,5 мільйона калорій.

"Не було такого, щоб я прокинувся одного ранку і вирішив обійти Землю. Ні. Я навіть не збирався ставити світовий рекорд для Книги Гіннесса. Я просто хотів займатися ходьбою, щоб схуднути — тоді у мене була зайва вага, — зізнався Вінод Баджадж".

За словами пенсіонера, за перший рік він "обійшов" місяць (10921 кілометр), а за другий — Марс (21344 кілометри). Старому настільки сподобалися власні успіхи, що він вирішив поставити планку вище і обігнути Землю.

"Коли я пройшов ці 40075 кілометрів, я почувався просто чудово", — поділився чоловік.

Баджадж не лише поставив рекорд, але ще й виніс багато корисного зі свого цікавого досвіду. Пенсіонер розповів, що вже за перші дев'ять місяців зміг скинути 20 кілограмів, став краще спати і просто опинився у гармонії з собою, адже такі прогулянки — це справжнісінький антистрес.

Наступна зупинка Баджаджа — Нептун, і чоловік впевнений у своїх силах. Здається, для цього пенсіонера навіть нескінченність — зовсім не межа.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *