Один простий рух, а тисячі людей вже схудли! Всього 1 хвилина на день..

Мати красиве і підтягнуте тіло мріють багато хто, але не всі таким можуть похвалитися. Жирові складки на животі й боках нервують і деколи навіть доводять до відчаю.., інформує Ukr.Media.

Вихід є! Є спосіб, який допомагає позбутися зайвого жиру в області талії всього за 14 днів.

Нехитра вправа «Вісімка» дає відмінні результати за умови регулярного виконання. Ну що ж, за справу!

Вправа «Вісімка»

Виконувати наведену нижче вправу потрібно безперервно протягом 1 хвилини від 2 до 4 разів на день, поступово збільшуючи час до 2-3 хвилин. Щоб не пропустити чергову міні-тренування, установи для себе нагадування в телефоні. До речі, так само можна вчинити і щодо питного режиму.

У залі вправа «Вісімка» виконують з гімнастичної палицею, а в домашніх умовах в якості реквізиту відмінно підійде рушник.

  • Встань прямо, ноги розмісти на ширині плечей. Ухватись за протилежні кінці рушнику. Витягни рушник вертикально перед собою. Не зменшуючи натягу рушники, відведи руки вправо, потім вгору, і, описуючи півколо над головою, перемісти руки з рушником до лівій стороні.

  • Помінявши положення рук (порівняй фото), опиши півколо через нахил у протилежний бік.

  • Рухи повинні виглядати, ніби ти описуєш корпусом вісімку. Важливо: стеж, щоб ноги залишалися максимально нерухомими, не розкачуй занадто стегнами!

Ось як вправа «Вісімка» виглядає на практиці!

Вправа ефективно опрацьовує косі м'язи живота, спини, зміцнює м'язи рук. Вже через 2 тижні можеш сміливо робити заміри талії, будеш приємно здивована!

Результати будуть ще більш помітні, якщо перед початком 2-тижневого тренінгу влаштувати розвантажувальний день, щоб як слід очистити організм.

Перспектива нарешті знайти тонку талію і підтягнутий живіт – це відмінна мотивація. Швидше приступай до занять, не забувши поділитися статтею з друзями!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *