Якщо ви новачок в тренажерному залі, тоді вам варто знати 5 правил поведінки в залі

Мода на здорове і спортивне тіло з кожним днем збільшується. Однак іноді новачки просто не знають простих, але важливих правил поведінки в тренажерному залі, інформує Ukr.Media.

Тому радимо перед початком тренувань розібратися з деякими питаннями етикету. Вони стануть для любителів фітнесу основними.

Важливість дотримання правил

Новачкам необхідно зрозуміти перш за все один важливий фактор. Для всіх життєвих обставин сформовані певні правила і норми поведінки. Наприклад, бажання відправитися на ділову зустріч в офіс в шортах і шльопанцях — явно погана ідея. У фітнесі теж є важливі правила. Старожили залів знають їх чудово. Новачки ж нерідко не здогадуються про подібних нормах поведінки в принципі. Саме недотримання нижчезазначених правил етикету може викликати масу косих поглядів.

У кожного снаряда своє місце

Це правило порушують практично всі новачки. Вони приходять в зал, беруть потрібну їм гантель, займаються. Після закінчення вправи новачки йдуть до іншого снаряду, залишаючи використану гантель там, де тренувалися. Аналогічним чином ситуація відбувається і з млинцями. Розбирати штангу і повертати обважнювачі на місце ніхто особливо не планує.

Це правило є одним з основних. Не варто створювати додаткові незручності собі та персоналу. Регулярні дії подібного типу можуть спровокувати масу косих поглядів.

Варто відзначити, що часто ця норма поведінки прописана безпосередньо в додатку до договору. Цей документ в основному визначає правила безпечної поведінки під час занять спортом.

Ніякого важкої ваги

Новачки в залі відчувають серйозний психологічний тиск. Вони дивляться на досвідчених спортсменів і бачать, що ті підіймають дуже важкі снаряди. У підсумку виникає два почуття: гордість і страх.

Гордість не дозволяє визнати себе слабким. Людина не хоче усвідомлювати себе гірше когось. Механізм дії страху інший. Новачки бояться здатися в чиїхось очах слабкими.

В результаті чого обидва представлених почуття штовхають людей на вчинення одних і тих же помилок. Новачки починають підіймати важкі для себе снаряди. Однак так діяти не варто. Необхідно відмовитися від подібної поведінки з ряду причин.

По-перше, представлені дії можуть призвести до серйозної травми. Потім людині доведеться розпрощатися з мрією про спорт на довгий час.

По-друге, при використанні важких снарядів порушується техніка виконання вправи. В результаті чого це позначається на прогресі тренувань. Людина підіймає дуже важкі снаряди і вважає, що прогрес має настати максимально швидко. Однак неправильне виконання вправ знижує навантаження з цільових м'язів. У підсумку мрії про рельєфне тіло так і залишаються мріями.

Страх спілкування

Багатьох лякає спілкування з досвідченішими спортсменами. Боятися цього не варто. Всі приходили в зал новачками. Тому досвідчені спортсмени часто самі із задоволенням пропонують новачкам свою допомогу.

Люди, часто займаються спортом, люблять тренування. Вони з радістю поговорять про свою пристрасть і дадуть необхідну пораду. Подібна поведінка стосується всіх зацікавлених людей.

Ніякого засудження

Багато людей бояться вирушати в спортивний зал через страх осуду. Вони вважають себе занадто товстими або худими. У підсумку в їх голові виникають досить парадоксальні думки. Люди всією душею хочуть змінитися і досягти тієї форми, про яку мріють, але бояться вирушати в зал, так як вважають, що їх засудять за нинішнє тіло.

Ніхто в залі нікого не засуджує і не дивиться на вас докірливим поглядом. Люди з ідеальною формою тіла кілька років тому могли страждати від зайвої худорлявості або, навпаки, ожиріння. У фітнес-клуб приходять саме для того, щоб змінити своє тіло і зробити його краще.

Довгі заняття за одним і тим же тренажером

Пікові години завантаження всіх тренажерних залів припадають на ранок або пізній вечір. Саме в цей час може реально не вистачити обладнання. Біля кожного тренажера утворюється невелика черга.

Щоб не ловити косі погляди людей, потрібно запам'ятати одне просте правило. Варто передусім зосередитися на самих підходах. Не можна постійно відволікатися і чекати між повтореннями по 5-10 хвилин. Якщо кількість відвідувачів в залі дуже велика, то доведеться тренуватися значно швидше. Тільки така поведінка дозволить уникнути косих поглядів з боку досвідчених спортсменів.

Замість підсумків

Як видно, правил етикету в цьому випадку не так вже й багато. Причому дотримуватися їх не складно. Всі рекомендації дуже прості і зрозумілі. При цьому вони можуть позитивно вплинути і на якість самого тренувального процесу, і на підсумковий результат.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *