Як займатися спортом з пишними грудьми

Пишний бюст в сучасній масовій культурі вважається ознакою краси і сексуальності жінки, інформує Ukr.Media.

Однак жінки з великими грудьми, як природних, так і штучно збільшених, на практиці стикаються з цілим рядом побутових проблем.

Зокрема, це стосується і обмежень фізичної активності.

Фізіологічні особливості

Жінки з великими грудьми підібрати відповідний для себе вид спорту часом доволі проблематично. А все тому, що фіксація грудних залоз до грудної клітки від природи досить слабка: молочні залози не мають міцного м'язово-зв'язкового апарату, оскільки на 90 % складаються з жирової клітковини, за рахунок чого великі жіночі груди зазвичай має краплеподібну форму з обтяженням донизу. При цьому зв'язки Купера — тонкі волокна, що проходять через груди і сполучають глибинні шари тканин, завдяки чому забезпечується форма і пружність бюста, у разі великих грудей відчувають підвищене навантаження, що веде до їх швидкого ослаблення і, як наслідок, ненависного обвисання грудей.

Як відзначає спортивний фізіотерапевт Дейдра Маки з австралійського Вуллонгонгського університету, груди четвертого розміру і більше може важити від 6 до 10 кг, що може призводити до порушення постави і болю в спині.

Спортивні «підводні камені»

При занятті фітнесом або в тренажерному залі за рахунок великої (до 21 см в діаметрі) амплітуди руху молочних залоз вгору, вниз і вбік, зв'язки Купера з легкістю розтягується і послаблюються, що призводить до необоротного провисання грудей. Крім того, під час занять фітнесом прокачується великий грудний м'яз, що веде до додаткового збільшення об'єму і без того пишного бюста, а сама грудна залоза і її структури через механічний вплив під час спортивної активності страждають від внутрішніх мікротравм.

Дейдра Маки зазначає, що особливий дискомфорт, аж до сильних больових відчуттів і травм, жінки з великими грудьми відчувають при занятті бігом і при стрибках.

Оптимальний вихід

Тим не менше, заняття спортом для жінок з великими грудьми необхідні, щоб тримати грудні м'язи в тонусі і зміцнити м'язи спини, що піддаються постійному навантаженні.

Гарним вибором для власниць пишних форм буде плавання, спортивна ходьба, велоспорт, йога або пілатес.

Також рекомендується випробувати функціональні тренування, спрямовані одразу на кілька груп м'язів, наприклад різні види планок і бічні скручування, а варто звернути увагу на вправи, спрямовані на стабілізацію хребта.

Щоб мінімізувати негативний ефект від занять у фітнес-клубі, жінкам з великими грудьми рекомендується надягати спеціальний спортивний бюстгальтер, який мінімізує амплітуду руху грудей, знижуючи навантаження на зв'язки Купера та забезпечуючи більший комфорт під час фізичної активності.

Однак навіть спортивний бюстгальтер не зможе запобігти шкідливому впливу на пишні форми таких інтенсивних тренувань, як біг або стрибки, так що від такого виду спортивного навантаження жінкам з великим бюстом краще відмовитися, або приступати до них, вже маючи хорошу спортивну підготовку і прокачані спинні м'язи.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *