Дівчинка кожне тренування старанно виконує вправи, які дає їй тренер, але схоже стати чемпіонкою це мрія її батьків

Шестирічна спортсменка з Китаю майже на кожному тренуванні злиться і плаче, але старанно виконує вправи, які дає їй тренер. Дівчинка займається настільним тенісом, і її батьки вірять, що вона доб'ється в ньому значних висот. Ось тільки навантаження, які падають на плечі маленької школярки, важко винести навіть дорослому хлопцеві, інформує Ukr.Media.

Дівчинка з Китаю, яку звуть Лі, понад рік займається настільним тенісом. Вона показує непогані результати у цьому виді спорту, проте за успіхами стоять наполегливі тренування, і вони, буває, доводять знесилену дитину до гірких сліз. Але істерики дитини, судячи з усього, проходять повз її батьків, які продовжують наполегливо водити її на секцію.

Лі відвідує тренування по п'ять — шість разів на тиждень, кожне з них триває кілька годин в день. Тренер дівчинки, до речі, вельми суворий — вимагає від неї максимальної самовіддачі та завзятості і займається з Лі так, ніби вона не дитина, а професіонал настільного тенісу. Звичайно, цей вантаж тисне на маленькі плечі школярки, але вона, попри всі труднощі, не опускає руки.

З легкістю виграє всі змагання своєї вікової групи, в яких бере участь. Батьки школярки ради її перемогам, але відзначають, що одного таланта було б замало для досягнення високих цілей. На думку мами й тата, якщо їх дочка хоче стати професіоналом, то їй необхідні важкі тренування, щоб досягати нових вершин.

Втім, ви можете самостійно побачити, як проходять заняття дівчинки.

Проте глядачі не розділили оптимізму батьків щодо її спортивного майбутнього. Люди впевнені, що дівчинку змушують займатися настільним тенісом проти її волі.

  • Але вона виглядає не дуже щасливою під час тренувань. Таке відчуття, що її змушують в це грати.
  • Одне питання: це її мрія чи мрія її батьків?
  • Бідна дівчинка.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *