Декілька хитрощів, які допоможуть швидко скинути вагу

Якщо ви відчайдушно намагаєтеся схуднути, спробуйте в сукупності зі стандартними методиками скидання ваги користуватися кількома хитрощами, які полегшать процес схуднення. Прийшов час дізнатися, як можна обдурити свій мозок і тіло, інформує Ukr.Media.

Худніть в компанії

Це дуже популярний метод, яким користується все більше і більше людей. Дві людини (найзручніше це робити удвох) об'єднуються в команду, щоб ходити разом на тренування, обговорювати труднощі і так далі. Виявляється, процес схуднення в команді збільшує шанси на успіх аж на третину. Ця методика підвищує мотивацію, адже якщо ви побачите, що інша людина демонструє успіхи, ви скажете її про це, а вона скаже вам, якщо помітить різницю.

Купіть річ меншого розміру

Купивши річ на пару розмірів менше, ви почнете мотивувати себе сильніше. Намагайтеся тільки не прибирати її далеко в шафу — повісьте цю річ на видному місці. Так буде краще.

Здоровий сон

Багато хто думає, що для того, щоб схуднути, потрібно менше спати і більше рухатися, але це не так. По-перше, під час сну ми втрачаємо певну кількість калорій. По-друге, ті, хто мало спить, набирають вагу швидше, харчуючись калорійними продуктами. Ті ж, хто висипається, не порушує обмінних механізмів в організмі. Тому їжа перетравлюється краще.

Вживайте охолоджені продукти

Замість гарячої кави або чаю пийте ці напої холодними, додавайте лід в соки і в воду, пийте холодний смузі і так далі. Хитрість полягає в тому, що як тільки в шлунок потрапляє щось холодне, наше тіло намагається «підігріти» цю їжу, щоб вона відповідала температурі тіла. В цьому випадку, само собою, спалюються калорії.

Використовуйте м'ятну жувальну гумку

Якщо ви відчуваєте, що вам хочеться швиденько перекусити або руки мимоволі тягнуться до якихось смаколиків, пожуйте м'ятну жувальну гумку без цукру. М'ятний смак прожене бажання перекусити.

Не дивіться на те, що вам хочеться з'їсти

Всі шкідливі продукти з підвищеною калорійністю або шкідливим складом краще прибрати з поля зору. Це допоможе не думати про них і не спокушатися їх красивим виглядом. Всі цукерки, тістечка і печива прибирайте туди, куди ви не дивитеся.

Їжте і пийте з маленького посуду

Вибирайте вузькі і високі склянки, які мають малий обсяг, але здаються величезними. Їжте з маленьких тарілок, щоб вам здавалося, що ви з'їдаєте значно більше, ніж зазвичай.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *