Ці ознаки вказують на те, що ви обрали для себе надто складне тренування

Тренування — це невід'ємна частина процес схуднення. Бажаючи скоріше побачити результат, ми іноді вибираємо більш складні, і, як нам здається, ефективні вправи. Проходить трохи часу, вага стоїть, об'єми не йдуть, а тренування далі даються тяжко. Можливо, причина в тому, що вибрали не те навантаження для себе? Ми розповімо, як зрозуміти, що тренування занадто складне, інформує Ukr.Media.

М'язи мимоволі здригаються

Американський фітнес-тренер Хезер Петерсон зазначив, що легке тремтіння — це добре. Це свідчить про те, що під час тренування м'язи працюють. Якщо ж тремтіння з'являється регулярно і триває довго, то час задуматися про це. Велике навантаження, з яким організму важко справлятися — це загроза для суглобів. Щоб позбутися від тремтіння, потрібно знизити навантаження і відпочити. До вправ варто повертатися, коли м'язи відновляться.

Дихання не вирівнюється

Коли під час занять починає не вистачати повітря, то потрібно зупинитися, щоб відновилося дихання. У цьому допоможуть кілька глибоких вдихів і повільних видихів.

Пульс стає занадто частим

Часто можна почути пораду, що під час тренування необхідно стежити за пульсом. Це робиться для того, щоб стежити за навантаженням на серце. Якщо під час виконання вправи стукає у скронях і темніє перед очима, то варто зробити перерву.

Не виходить робити вправи правильно

Причин може бути кілька: це і втома або ж занадто важкі вправи підібрані. Неправильне виконання небезпечно тим, що м'язи перенапружуються і є ризик отримати травму. Якщо причина у втомі, то можна просто відпочити. Якщо ж складно дається тренування, то потрібно пошукати спрощений варіант вправ.

З'являються чорні точки в очах

Запаморочення, нудота і чорні точки — це ознаки того, для організму ці вправи складні. Слід припинити заняття, вийти на свіже повітря і попити води.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *