10-річний хлопчик мріє бути схожим на Брюса Лі — і йому це вдається

Десятирічний хлопчик з японського міста Нара з легкістю демонструє техніку бою легендарного Брюса Лі. У цього талановитого юного спортсмена півмільйона підписників в Instagram, і серед них ринг-анонсер Брюс Баффер та чемпіон UFC Джон Джонс, інформує Ukr.Media.

Школяр Рюсей Імаї практично з однорічного віку переглядав разом з батьками фільми за участю Брюса Лі. Ще з дуже раннього віку Рюсей був вражений і захоплений, тому почав копіювати всі рухи свого кумира.

Батько Рюсея Рюдзі відразу помітив талант сина. Головним принципом Лі була фраза "Не думай, а відчувай". Саме такими думками хлопчик керується під час тренувань. І особливо добре Рюсею вдаються прийоми з нунчаками.

Коли маленький спортсмен тільки починав свій шлях, його батько зняв вражаюче відео з заняттями. Відтоді пройшло п'ять років, але хлопчик не лише не кинув своє хобі, але і продовжив удосконалюватися і досяг прекрасних результатів.

Сьогодні Рюсей тренується щодня: робить розтяжку, бігає, віджимається від підлоги на кісточках пальців і на одній руці, виконує складні вправи. У цієї дитини точно є мотивація, якій позаздрять багато дорослих! Сам він стверджує, що мріє бути схожим на Брюса Лі і так само рухатися. У Рюсея все відмінно виходить, а ще він володіє неймовірним м'язистим і рельєфним тілом.

Хлопчик дуже популярний і вже має фанатів: у соціальних мережах на нього підписано більш ніж 500 тисяч осіб, серед яких є і відомі люди зі світу спорту. Під кожним фото і відео підписники завжди залишають захоплені коментарі, підбадьорюючи юного бійця і захоплюючись його вміннями. У своєму акаунті диктор рингу Брюс Баффер розповів, що якщо Рюсей намагатиметься далі, то зможе легко стати чемпіоном єдиноборств або ж актором у бойовиках.

Батьки всіляко підтримують сина, але не мають наміру тиснути на нього. Батько хоче, щоб Рюсей присвятив своє життя тому, що дійсно хоче і любить. Але при цьому хлопчик не повинен втратити дитинство і піти по невірному шляху.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *