Нова атака дронів на Миколаївщину: пошкоджено цивільні судна
Російські загарбники знову здійснили атаку безпілотниками на портову інфраструктуру Миколаївського району. Цього разу під ударом опинилися два цивільні судна, на щастя, обійшлося без людських жертв.

Про це повідомив виконувач обов’язків начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Георгій Решетілов, як передає УНН.
Деталі події
Сьогодні вдень, як стало відомо, ворожі ударні безпілотники типу “Shahed” спрямували на портову інфраструктуру Миколаївського району. Наслідком цієї атаки стало пошкодження двох цивільних суден. На щастя, ніхто з людей не постраждав.
Згадка про попередні атаки
Варто зазначити, що 24 липня цей самий ворог вже завдавав ударів по Миколаївській області за допомогою ударних БпЛА, що призвело до пошкодження портової інфраструктури та автозаправної станції. Тоді також обійшлося без постраждалих.
Крім того, попереднього дня, у Миколаївському районі, російські війська двічі застосовували безпілотники типу “Молнія” для атак на Галицинівську громаду. Під час однієї з цих атак у селі Прибузьке двоє чоловіків, віком 43 та 55 років, отримали поранення. Їх було госпіталізовано, і на ранок їхній стан оцінювався як стабільний, середньої тяжкості. Також було пошкоджено один автомобіль.
Порада від АіФ UA:
Ця новина інформує про чергові воєнні злочини російських військ, спрямовані проти цивільної інфраструктури України. Важливо стежити за офіційними повідомленнями щодо безпекової ситуації у вашому регіоні та дотримуватися правил повітряної тривоги. Інформація про атаки на Миколаївщину підкреслює актуальність підтримки України та її обороноздатності.