Представник Мінцифри Банік: Раніше “Дія” додавала зручності з документами, але зараз вона стала дійсно настільним застосунком для людини

Після повномасштабного вторгнення російських окупантів застосунок “Дія” став для українців “настільним”. Про це в інтерв’ю виданню “ГОРДОН” заявив керівник із розвитку електронних послуг у Міністерстві цифрової трансформації України Мстислав Банік.

“Я взагалі не уявляю, як би все було без “Дії” в нашій країні. Починаючи від документів, блокпостів і закінчуючи доступом до новин чи “єВорог”. Що стосується ставлення українців… На початок повномасштабного вторгнення в нас було приблизно 14,5 млн користувачів, зараз – 18,9 млн. От навіть за такий час у нас майже 5,5 млн користувачів додалося. Раніше, можна сказати, для людей “Дія” була опцією, яка додавала зручності з тими ж документами, але для добровільного використання. Зараз застосунок продовжує бути непримусовим сервісом, необов’язковим для використання, але “Дія” дійсно стала настільним застосунком для людини”, – наголосив Банік.

За його словами, “Дія” виявилася дуже корисною для людей, які залишаються в зоні бойових дій.

“Ми дійшли і драматичних висновків, що на окупованих територіях, де активно йде війна, не може існувати офлайн-офісів, не може бути ЦНАП і так далі. Я сам бачив ЦНАП, у який прилетіла ракета, де я був ще восени 2021 року. Тобто “Дія” стала єдиним способом доставки сервісів і послуг для людей на тих територіях. Плюс ми встановили контакти з людьми, які за кордоном і, відповідно, таким чином підтвердили потрібність такого рішення. Зважаючи на те, що, не дивлячись на будь-які атаки і спроби росіян, “Дія” ні разу не впала, не була зламана, ми підтвердили надійність цього продукту”, – зазначив Банік.

Представник Мінцифри Банік: Після вторгнення РФ в Україну ми запускали послуги, які точно не були для нас очікуваними – “єДокумент”, військові облігації, донати на армію. Читайте повну версію інтерв’ю.

Контекст:

“Дія” – електронний сервіс державних послуг, створений Міністерством цифрової трансформації, його запустили 6 лютого 2020 року. У нього входить однойменний мобільний застосунок і портал із публічними послугами.

На порталі доступно понад 90 електронних послуг, серед них – реєстрація бізнесу, автоматизовані будівельні послуги, комплексна послуга для батьків немовлят “єМалятко” й інші.

Олена ПОСКАННА
журналістка, редакторка

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *