Останній шанс використати кошти з карти “Національний кешбек” від Дії: встигніть до кінця дня!

Останній шанс використати “Національний кешбек”: кошти згорять 1 серпня

31 липня – це критична дата для всіх, хто користується державною програмою “Національний кешбек”. Саме цього дня завершується термін використання накопичених бонусів. З першого дня серпня будь-які невитрачені кошти будуть автоматично повернуті до державної скарбниці.

Останній день для використання коштів із програми

Фото: t.me/diia_gov

Як повідомляє пресслужба “Дії”, 31 липня – це фінальний день, коли українці можуть розпорядитися коштами, що накопичилися на рахунках у рамках програми “Національний кешбек”. Відповідно до умов, 1 серпня невитрачений залишок буде анульовано та спрямовано до державного бюджету.

Що можна було оплатити за рахунок кешбеку?

  • Підтримка Збройних Сил України та благодійних організацій.
  • Оплата комунальних послуг (як за себе, так і за близьких).
  • Придбання вітчизняних книжок, продуктів харчування та медикаментів у магазинах-партнерах.
  • Поштові послуги.

Представники “Дії” наполегливо закликають громадян не зволікати та використати свої накопичені кошти, адже після опівночі 31 липня вони стануть недоступними.

Програма “Національний кешбек” продовжує функціонувати. Очікується, що у серпні учасникам будуть нараховані виплати за травень.

– уточнили у “Дії”.

Зазначимо, що загальне координаційне управління програмою “Національний кешбек” здійснює Міністерство економіки та довкілля України. До процесу також залучені Міністерство цифрової трансформації, Державна податкова служба, “Ощадбанк” та інші уповноважені банки. Технологічну підтримку забезпечують провідні міжнародні платіжні системи Mastercard та Visa, які працюють і в Україні.

Порада від АіФ UA:

Ця новина є надзвичайно важливою для всіх учасників програми “Національний кешбек”. Не проґавте останній шанс використати накопичені кошти до 31 липня, щоб вони не “згоріли” та були спрямовані на ваші потреби чи підтримку України. Перевірте баланс свого кешбеку та сплатіть необхідні послуги чи товари.

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *