Кремація — екологічний варіант поховання

0
51
Кремація - екологічний варіант поховання

Альтернативний варіант – кремація. Процес є спаленням тіла покійного в спеціалізованій печі. Після закінчення процедури родичам видається урна з прахом покійного. Що робити з нею надалі, кожен вирішує сам. Одні розміщують урни у колумбаріях або у сімейних склепах. Інші розвіюють прах згідно з традиціями чи бажанням покійного. Деякі віддають перевагу похованню урни в могилі родичів, які померли раніше. Ви можете обговорити всі нюанси зі співробітниками ритуального бюро Осіріс. Вони ж підкажуть вартість кремації у Києві.

Під час укладання договору на надання послуг ви можете обрати урну для розміщення праху покійного. Ємності виготовляються з граніту, скла, кераміки та металу. Після завершення церемонії кремації урна запаюється, на неї наноситься церемоніальний напис.

Особливості надання послуги кремації

Звернувшись до ритуального бюро «Осіріс», ви отримаєте кваліфіковану допомогу в організації поховання. Співробітники компанії тісно комунікують із представниками силових структур, державних установ, моргів. Це дозволяє в короткий термін розв’язати організаційні питання. 

Кремація здійснюється у Києві на території Байкового цвинтаря. Тут же відкрито колумбарій, де можна розмістити урну з прахом. Якщо ви вибрали інший крематорій, зверніться до співробітників ритуального бюро. Вони підкажуть, скільки коштуватиме послуга під ключ. Всі контакти наведені на сайті. 

Майте на увазі, що кремація неможлива у день смерті. Це суперечить законодавчим нормам. Якщо смерть настала не через природні причини, то похоронні процедури здійснюються лише за наявності дозволу від прокуратури.

Співробітники компанії «Осіріс» допоможуть вам забронювати зал для прощання з покійним. Він розташований біля крематорію. При необхідності буде надано медичний супровід, що допоможе швидко привести до тями скорботних родичів, друзів, колег.

Додаткові послуги в ритуальному бюро «Осіріс»

Ви можете ознайомитись з особливостями процедури кремації на сайті. Але не забувайте про додаткові послуги, які надає компанія. У тому числі:

  1. Допомога ритуального агента.
  2. Оформлення посмертних документів
  3. Транспортування покійного з іншого міста чи країни.
  4. Відспівування покійного.
  5. Поминальний обід.

Повний перелік послуг наведено на сайті компанії. Також тут запропоновано добірку фото ритуальних товарів, які необхідні для проведення церемонії. Їх можна придбати окремо або замовити разом із певними послугами.

Компанія працює в сегменті ритуальних послуг понад 10 років, а тому співробітники чудово орієнтуються у сфері. Вони нададуть повний супровід поховання, дотримуючись термінів. Завдяки великому досвіду унеможливлено проблеми при оформленні документів, відсутні проблеми в часі проведення церемонії.

Звертайтеся до перевіреної компанії, щоб зняти з себе тягар відповідальності у непростий життєвий період. Смерть рідної людини завжди накладає відбиток, і ви можете позбутися зайвого клопоту при організації кремації.

No votes yet.
Please wait...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here