Стоматологи порадили, як вибрати безпечну зубну пасту

Склад зубної пасти відіграє важливу роль під час її вибору, стоматологи попереджають про деякі компоненти, які можуть бути шкідливими для зубної порожнини, інформує Ukr.Media.

Один із них — триклозан, антибактеріальна і протигрибкова речовина. Хоча вона цілком ефективна, але під час використання в зубній пасті, вона може знищувати як патогенну, так і корисну мікрофлору, спричиняючи дисбіоз.

Однак існують пасти з більш безпечними антисептиками, наприклад, хлоргексидином.

Ще один компонент, на який слід звернути увагу, — парабени, які додаються для подовження терміну придатності пасти. Але вони можуть викликати алергічні реакції.

Деякі зубні пасти містять поверхнево-активні речовини, наприклад, натрієву сіль, яка може спричинити сухість і подразнення слизової оболонки.

Стоматологи також радять звернути увагу на правильний вибір щітки для зубів і дотримуватися правильної техніки чищення — круговим рухом.

Звісно, при виборі зубної пасти завжди варто звернутися за консультацією до стоматолога. Адже кожен індивідуальний і потребує особливого підходу до догляду за порожниною рота.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *