Як повернути енергію в своє життя?

В дитинстві у мене була відмінна уява. Я готувала домашній шоколад і продавала його сусідам, бігала по двору в жовтому плащі, уявляючи себе героїнею фільму «Шпигунка Хэрриэт», організовувала шкільні вистави та шоу талантів, вигадувала нові види танців у вітальні. Моїм кращим «бізнесом» був «Фроглэнд»: я ловила крихітних жаб, складала їх у коробку і збирала з сусідських дітей плату за перегляд, передає Ukr.Media.

Я вічно щось придумувала. Постійно прагнула до чогось нового, навколо мене витав творчий дух. Надихалася кожною новою ідеєю і повністю поринала в неї. Я не думала про те, скільки зараз часу, що приготувати на вечерю і де взяти грошей. Все було дуже просто. Я йшла за захопленнями в старших класах школи і на перших курсах університету. Але до моменту його закінчення наснага і пристрасть до творчості випарувалися. Всі хобі звелися до того, щоб проводити час з друзями, читати випадкові книги і вибиратися куди-небудь у вихідні.

В 20 з невеликим це було нормально, але поступово життя змінювалася. Раніше я жила в оточенні друзів в студентському гуртожитку, а потім переїхала в інше місто і стала працювати з дев'яти до п'яти. Я спостерігала, як друзі просуваються по кар'єрних сходах, ходять по магазинах, вступають у відносини і відвідують нові ресторани. Мені стало здаватися, що світ навколо мене стрімко крутиться, а я стою на місці.

Було незрозуміло, чому мене ніщо більше не запалює. Потім мене осяяло: я ж не робила нічого надихаючого. Робота, спортзал, вечеря, сон і все по колу — так проходила життя. Я проживала дні, тижні і місяці, не роблячи жодної речі, яка б душу гріла, піднімала рівень енергії і дарувала відчуття, що я можу захопити світ.

Захопленість — це енергія. Вона допомагає присвятити себе чомусь більшому, пробудити почуття, стимулювати мозок і стати щасливішими. Коли я усвідомила, що життя не вистачає справжніх захоплень, я вирішила знайти те, що мене запалює. Ось які питання я задала собі:

 • Коли я забуваю про свій смартфон?

  Коли я готую, бігаю або проводжу час з друзями

 • Чим мені подобалося займатися в дитинстві?

  Писати, виступати на сцені, читати, творити, робити щось своїми руками, приймати гостей.

 • Що за відчуттями нагадує мені активну медитацію?

  Біг, готування, письменство.

 • Що мене радує?

  Відмінна їжа, хороша книга, нова культура, знайомство з новими людьми.

 • Чим я займалася, якщо б гроші не мали значення?

  Я б подорожувала, допомагала людям, відкрила своє кафе.

Ці питання допоможуть зрозуміти, що вас надихає, і скласти список можливих захоплень. Наприклад, у моїх відповідях простежувалися повторювані теми: їжа, подорожі, письменство, активний спосіб життя. Багато з них беруть початок у моїх дитячих спогадах. Потрібно було придумати, як перенести їх у доросле життя.

Ось що я зробила. Я стала більше готувати вдома, читати кулінарні блоги і відвідувати нові ресторани. Я запланувала свою першу подорож по Європі, влаштувала інтерв'ю з жінкою, яка володіє власним кафе, щоб більше дізнатися про її бізнесі. Я почала регулярно бігати і ходити на спортивні тренування, знайшла заходи, в яких можна брати участь в якості волонтера. Я почала ходити в музеї, навіть якщо доводилося робити це одній.

Виконуйте щодня принаймні одну річ, яка змушує забути про Instagram і наповнює вас енергією

Життя динамічне, наші інтереси теж змінюються. Не намагайтеся знайти захоплення раз і на все життя. Використовуйте те, що вам подобається в даний момент, як покажчиків. Слідуйте за ними, і ви знайдете приголомшливі можливості або навіть новий кар'єрний шлях, про який не підозрювали.

Любов до їжі і готуванні призвела до ведення кулінарних блогів. Я почала влаштовувати святкові вечері, зацікавилася здоров'ям і життєвим благополуччям. Любов до бігу й вправ призвела до того, що я пробігла марафон і стала спортивним інструктором. Любов до життя і письменства вилилася в написання статей для блогу та інших сайтів.

Я можу довго розповідати цю історію, але хочу, щоб ви створили свою, щоб ви прокидалися з почуттям наснаги. Виконуйте щодня принаймні одну річ, яка змушує забути про Instagram і наповнює енергією.

Відкрити захоплення і розвивати їх не завжди просто. На це потрібен час і енергія, потрібно бути відкритими до нового і дуже любити себе. Мені часто доводилося бути по-справжньому вразливою і багато чого робити самостійно. Але я виявила надихаючу і обнадійливу закономірність: чим більше я віддаю, тим більше я показую світу, хто я така. Завдяки цьому в моєму житті з'являється все більше приголомшливих можливостей і людей.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *