Чотири неочікувані речі, які відбудуться після відмови від куріння

Позбутися шкідливої ​​звички вкрай складно, особливо якщо згубна пристрасть з вами протягом довгих років. Всі ми знаємо, що після відмови від куріння значно знизиться ризик серцево-судинних та онкологічних захворювань, але також є менш очевидні наслідки відмови від цигарок. Лікарі розповіли нам про речі, які чекають на майже кожного курця на шляху до здорового способу життя, інформує Ukr.Media.

Почуття голоду може зашкалювати

Буквально через кілька днів після повної відмови від цигарок та вейпів вас може накрити неймовірне почуття голоду. Експерти пояснюють, що така реакція організму зумовлена ​​зниженням рівня цукру на тлі різких змін у складі крові. Дуже часто люди набирають найбільше зайвих кілограмів, контролювати себе дуже важко. Однак протриматися потрібно щонайменше тиждень без нікотину, після чого організм почне поступово приходити до повного балансу.

З'являється частий кашель

Здається, що регулярне куріння таки провокує хронічний кашель, що частково правда. Проте після відмови від куріння кашель нікуди не пропадає. На щастя, такий стан тримається лише спочатку, після чого організм повністю очищається від нікотину, легені починають отримувати більше кисню і кашель сходить нанівець.

До вас краще ставитимуться

Звичайно, шкідлива звичка рідко стає перешкодою для спілкування, і все ж таки курці в суспільстві людей без нікотинової залежності завжди почуваються не у своїй тарілці, особливо, якщо ти єдиний у компанії, хто постійно виходить перекурити. Також алергія на запах цигарок — часте явище. Така людина не зможе перебувати з вами поруч надто довго, і в неї на це серйозні причини. Чи потрібне вам таке скорочення контактів?

Зменшиться ризик травм

Щільність кісток у затятих курців набагато нижча, ніж у тих, хто позбавлений цієї шкідливої ​​звички. Токсини, які містяться у сигареті, провокують перенапругу м'язів. Ризик травми підвищується у кілька разів. Саме тому потрібно збільшити активність після відмови від куріння — важливо розробити зв'язки та м'язи після тривалої дії нікотину.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *