Зеленський зустрівся з президентом Індонезії й поговорив про формулу миру й двосторонню співпрацю

Субіанто і Зеленський зустрілись у Сінгапурі
Фото: president.gov.ua

1 червня у Сінгапурі президент України Володимир Зеленський зустрівся з президентом Індонезії Прабово Субіанто. Про це глава Української держави проінформував у Telegram.

“На полях щорічного Азійського саміту з питань безпеки “Діалог Шангрі-Ла” провів зустріч з обраним президентом Індонезії Прабово Субіанто. Головні теми перемовин – прогрес в імплементації формули миру та напрями двосторонньої співпраці”, – написав Зеленський.

Він висловив сподівання, що Індонезія на найвищому рівні візьме участь у Глобальному саміті миру у Швейцарії й підтримає суверенітет і територіальну цілісність України.

У пресслужбі президента України розповіли, що лідери двох країн обговорювали “прогрес у реалізації української формули миру, яку Володимир Зеленський представив саме під час онлайн-звернення до учасників саміту G20 в Індонезії у 2022 році”.

“Також під час зустрічі обговорили напрями двосторонньої співпраці. Зокрема, Володимир Зеленський зазначив, що, попри спроби Росії перешкоджати цивільному судноплавству в Чорному морі, Україна готова наростити постачання сільськогосподарської продукції в Індонезію. Президент наголосив, що наша держава зацікавлена в розвитку відносин з Асоціацією держав Південно-Східної Азії (АСЕАН) і прагне отримати статус секторального діалогового партнера Асоціації”, – йдеться у релізі ОП.

Контекст

У Сінгапурі, куди прибув 1 червня, Зеленський зустрінеться із президентом країни Тарманом Шанмугаратнамом, прем’єр-міністром Лоуренсом Вонгом і представниками бізнесу. Окрім того, візит передбачає переговори із президентом азійської держави Тимор-Лешті Жозе Рамушем-Ортою, а також із міністром оборони США Ллойдом Остіном.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *