
Глава держави Володимир Зеленський повідомив, що ключовим моментом у налагодженні його взаємин з президентом США Дональдом Трампом стала короткотривала особиста зустріч у Ватикані, яка відбулася в базиліці Святого Петра у Римі у квітні 2025 року, під час прощання з Папою Римським Франциском.
Про це він розповів в уривку інтерв’ю, опублікованому в соцмережі Х, яке він дав блогерці з оточення Трампа Лорі Лумер, повідомляє Укрінформ.
«Тон змінився. У нас настав переломний момент у Римі у Ватикані. Це була нетривала зустріч. Проте я завжди казав, що це історичний момент, тому що ми змінили наші відносини впродовж 15-20 хвилин. Нікого не було навколо нас. Була зустріч тет-а-тет. Я був дуже задоволений почути президента (Трампа – ред.)», – зазначив Зеленський.
За його словами, це була конструктивна двостороння розмова.
«Я був дуже задоволений, тому що багато в житті залежить від таких хороших відносин», – додав Зеленський.
Зазначається, що цю частину інтерв’ю перепостив на своїй сторінці у соцмережі Truth Social глава Білого дому Дональд Трамп.
Лумер пообіцяла незабаром представити повне ексклюзивне інтерв’ю з Президентом України.
Трамп заявив про «дуже добрі» стосунки із Зеленським
Як інформував Укрінформ, 28 лютого 2025 року зустріч Президентів України та США у Білому домі була передчасно завершена через виникнення розбіжностей щодо фактів про війну в Україні, а також довіри до слів та домовленостей з Путіним.
У квітні 2025 року Президент Володимир Зеленський, перша леді Олена Зеленська та українська делегація прибули до Рима для участі в церемонії прощання із Папою Римським Франциском.
Пізніше Зеленський зустрівся з Трампом у Римі.
Фото архівне: ОП