Зеленський і Сунак відвідали українських військових в одному з медзакладів Києва. Фото

Зеленський під час візиту із Сунаком до медзакладу Києва вручив українським захисникам ордени “За мужність” ІІІ ступеня, зазначили в ОП
Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський і прем’єр-міністр Великобританії Ріші Сунак 12 січня відвідали українських військовослужбовців, які перебувають на лікуванні в одному з медзакладів Києва. Про це поінформував пресцентр ОП.

“Військові розповіли президентові і прем’єр-міністру Великобританії, що служили на куп’янському, запорізькому напрямках і поблизу Авдіївки [Донецької області]. Зазначали, що бажають якнайшвидше стати на ноги. Деякі зауважили, що планують повернутися до служби після одужання. Та найбільше бажання захисників – перемога України над російським агресором”, – ідеться в повідомленні.

Під час візиту Зеленський вручив українським захисникам ордени “За мужність” ІІІ ступеня.

На згадку про зустріч Зеленський і Сунак залишили підписи на прапорі, резюмували в Офісі президента України.

Фото: president.gov.ua

Фото: president.gov.ua

Фото: president.gov.ua Контекст

Сунак приїхав із візитом в Україну 12 січня 2024 року. Разом із президентом України Володимиром Зеленським вони підписали угоду у сфері безпеки.

У Києві Сунак оголосив про виділення найбільшого з початку війни пакету оборонної допомоги Україні від Великобританії – на £2,5 млрд ($3,1785 млрд). Загалом Сполучене Королівство надало допомоги Україні більш ніж на £12 млрд ($15,2568 млрд), додав він.

Виступаючи в Раді, Сунак заявив, що Україна належить до НАТО і НАТО буде сильнішим з Україною. За його словами, допомога Україні – це інвестиція в колективну безпеку США, ЄС, НАТО і G7.

Сунак також побував на місці ракетного удару РФ по багатоповерхівці в Києві 2 січня.

Зеленський вручив Сунаку орден Свободи – найвищу держнагороду України для іноземців та осіб без громадянства.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *