“За політичними рішеннями має бути реальне отримання зброї воїнами”. Зеленський провів засідання ставки

Зеленський: Максимум робимо, щоб дати більше зброї для наших воїнів
Фото: president.gov.ua

У зверненні за підсумками 6 травня президент України Володимир Зеленський повідомив, що провів засідання ставки верховного головнокомандувача. Стенограму опублікувала пресслужба глави держави.

“Щойно провів засідання ставки. Перше – це фронт. Доповідь головкома [Збройних сил України Олександра Сирського] – він був на передовій, безпосередньо у бригадах. Доповів про ключові виклики й потреби. Готуємося. Була також доповідь щодо нашого власного виробництва зброї та комплектації наших бригад. Максимум робимо, щоб дати більше зброї для наших воїнів”, – сказав Зеленський.

Він зазначив, що йшлося також про постачання від партнерів.

“Терміни постачання й можливість прискорити реальне надходження зброї і снарядів від партнерів. Реально. Фактично. За політичними рішеннями має бути реальна логістика – реальне отримання зброї нашими воїнами. Усі, хто залучений, мають зараз працювати 24/7 із партнерами, зокрема зі Сполученими Штатами”, – заявив Зеленський.

Контекст

Останніми місяцями російські окупанти вели штурмові дії на низці напрямків. У лютому 2024 року їм удалося захопити Авдіївку Донецької області. Зараз напружені бої тривають, зокрема, за місто Часів Яр. Окупацію росіянами цього міста у військовій розвідіці України називають “питанням часу”.

Станом на лютий, як повідомляв Зеленський, окупанти контролювали приблизно 26% території України.

За даними Зеленського, Росія готує новий наступ у травні – червні. Щоб захиститися, а також самій розпочати новий наступ, Україні потрібно більше військової допомоги від союзників, наголошував він.

2024 року (кінець травня – початок червня) окупанти готують новий наступ на Харків і область, а також на Сумську область, заявляли в ГУР Міноборони.

Росіяни пришвидшили наступ і хочуть прорвати лінію фронту, поки Україна не отримала допомоги США, писало 29 квітня The New York Times.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *