Умєров: Шведська зброя, яку використовують наші військові на фронті, підтвердила свою високу якість і ефективність

Умєров і Юнсон спілкувалися в режимі відеоконференції
Фото: ЕРА

24 червня міністр оборони України Рустем Умєров провів телефонну розмову з міністром оборони Швеції Полом Юнсоном. Про це український міністр повідомив у Facebook.

“Під час відеоконференції з моїм шведським колегою Полом Юнсоном обговорили деталі нашої подальшої співпраці. Шведська зброя, яку використовують наші військові на фронті, підтвердила свою високу якість і ефективність”, – написав Умєров.

Він зазначив, що розповів колезі про протидію наступам російських окупантів і шляхи нейтралізації їхніх атак із повітря.

“Харків, Одеса, Запоріжжя – мільйони мешканців потребують більше засобів ППО для свого захисту. Щиро вдячний Полу, керівництву Швеції та народу цієї країни за всі зусилля для нашого спільного успіху”, – підкреслив міністр оборони України.

Контекст

Швеція послідовно підтримує Україну у протистоянні російській агресії, зокрема, передавши ЗСУ катери, артилерію і бронетехніку.

У травні 2024 року Швеція затвердила трирічну програму військової підтримки України на загальну суму 75 млрд крон (приблизно $7 млрд).

29 травня уряд Швеції оголосив про 16-й пакет допомоги Україні на 13,3 млрд шведських крон (приблизно $1,3 млрд) – найбільший, який Стокгольм виділяв Києву.

Українські військові використовують різну зброю виробництва Швеції, зокрема артилерійські системи Archer.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *