У СБУ заявили, що заступник голови Полтавської облради під виглядом відрядження літав купувати в Португалії нерухомість

Бєлоножко замість відрядження літав у Португалію – ДБР
Фото: i1.poltava.to

Заступника голови Полтавської облради повідомили про підозру у зв’язку з виїздом за кордон України під час воєнного стану. Про це 16 квітня повідомила Служба безпеки України.

За даними місцевого видання “Полтавщина”, ідеться про Олега Бєлоножка. У березні 2023 року чиновник оформив службове відрядження до міста Бидгощ Республіки Польща, але, виїхавши за межі України, він поїхав в особистих справах в одну з південно-західних країн ЄС, розповіли в СБУ.

“Там він перебував увесь термін “службового відрядження”. Про це свідчать виписки з банківських карток, які посадовець використовував для сплати рахунків у зарубіжних готелях, ресторанах і магазинах. Також, за наявними даними, під час перебування за кордоном він підписав довіреність на іноземну громадянку для придбання нерухомості в Євросоюзі”, – ідеться в повідомленні.

Правоохоронці зазначають, що заступник голови облради набрехав у звіті за підсумками поїздки. Під час обшуків у нього вилучили документи, які підтверджують переміщення Європою.

Про підозру повідомили за трьома статтями Кримінального кодексу України – ст. 366 (службове підроблення), ст. 190 (шахрайство), ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів і бланків, збут або використання підроблених документів, печаток і штампів).

У Державному бюро розслідувань уточнили, що Бєлоножко з Польщі одразу вилетів у Португалію, а наприкінці відпустки повернувся тим самим маршрутом.

В електронній декларації Бєлоножка вказано квартиру в Португалії площею 62 м² вартістю 3 млн грн, дата придбання – травень 2022 року, це спільна власність із його дружиною.

Контекст

За даними “Чесно”, Бєлоножко – голова Полтавської міської організації ВО “Батьківщина”.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *