У Німеччині ухвалили закон, який спрощує отримання громадянства іноземцями

Бундестаг ухвалив закон більшістю голосів
Фото: pixabay.com

19 січня федеральний парламент Німеччини (Бундестаг) ухвалив закон, який дозволяє іноземцям зберігати попереднє громадянство і простіше отримувати громадянство ФРН. Про це проінформувала “Німецька хвиля”.

Проєкт закону підтримали 382 депутати, протилежну думку висловили 234 парламентарі. 

“Закон покликаний прискорити натуралізацію іноземців у Німеччині – для цього буде потрібно прожити в країні п’ять років замість нинішніх восьми. А за особливих успіхів в інтеграції – володіння німецькою мовою, участь у волонтерській діяльності, наявності професійних успіхів і кваліфікації – буде достатньо і трьох років. Окрім того, іноземцям, які прийняли громадянство Німеччини, дозволять зберігати також колишній паспорт”, – йдеться у повідомленні.

Згідно з ухваленим документом, діти іноземців, які народилися в Німеччині, матимуть право дістати німецьке громадянство автоматично за умови, якщо один із батьків мешкає у ФРН понад п’ять років (зараз для цього треба прожити вісім років), і після досягнення повноліття їм більше не доведеться, як зараз, обирати собі якесь одне громадянство.

“Процедура набуття громадянства ФРН передбачає й обмеження для певних категорій людей. Відмовлятимуть у німецькому паспорті тим, хто вчиняє “антисемітські, расистські або інші дії з мотивів, що зневажають людську гідність”. Ще однією перешкодою на шляху до громадянства ФРН стане поведінка, що “демонструє невизнання рівноправності чоловіків і жінок, а також багатоженство”, – уточнює “Німецька хвиля”.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *