У НАТО невпевнені у завершенні війни в Україні у 2025 році

За словами заступника генсека НАТО Мірчи Джоане, розв’язана Кремлем злочинна війна проти України може тривати довго і не завершитись у 2025 році. 

Що відомо про ймовірність завершення війни в Україні в 2025 році

Мій заклик – готуватися до довгої війни, вона триватиме. Це не станеться у 2024 році, ймовірно, не у 2025 році. Ми ніде не бачимо військового потенціалу, щоб мати можливість отримати вирішальну перемогу в той чи інший спосіб, – зазначив Джоане.

За його словами, у Альянсі готуються до тривалої війни із численними обмеженими контрнаступами з обох сторін, взяттям під контроль та втратою тих чи інших територій.

Українцям за нашої підтримки вдалося повернути 50% території, спочатку окупованої росіянами. Це не дрібниця. Ми ні за яких умов не бачимо умов і не зможемо прийняти, щоб Росія повернулася до кордону Румунії, – підкреслив високопосадовець НАТО.

Він зауважив, що НАТО необхідно, щоб Україна вистояла, Республіка Молдова прийшла до Європи, а Грузія прийшла до євроатлантичної спільноти.

Що кажуть в Україні

За словами президента Володимира Зеленського, ключовою безпековою метою України є членство у НАТО.

Ключова наша безпекова мета – Альянс. А зараз на основі цієї угоди з Британією працюємо і з іншими партнерами заради двосторонніх угод, – підкреслив глава держави.

За його словами, до гарантій безпеки Україні у рамках партнерів G7 приєднались вже 30 країн.

І, звичайно, я дякую Великій Британії та особисто пану премʼєр-міністру Сунаку за першість і лідерство, – зазначив Зеленський.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *