Водночас підготовка окупантів до наступу не зупинилася

0
28

Арестович повідомив, як ЗСУ послабили окупантів. / Фото: Колаж: Сьогодні

Росія оголосила про "паузу" після того, як українські захисники збили їм темпи підготовки до наступу. Удари по складах суттєво послабили окупантів. Сил та засобів у ворога все менше.

Про це заявив радник глави Офісу президента Олексій Арестович в ефірі YouTube-каналу "Фейгін Live".

За його словами, росіяни взяли паузу і тримаються за неї. Хоча підготовка до наступу не зупинилася, її темпи суттєво сповільнилися.

Деокупація півдня країни – як українські військові відвойовують території

Заборона на пересування країною для військовозобов'язаних – всі деталі

Ракетні удари по мирних українськиих містах — липень 2022

Ядерний тероризм Росії

"Концентрація ресурсів, створення логістичних мереж, так зване підвезення боєприпасів та інших матеріальних запасів і пального. Удари по складах суттєво послабили можливість це зробити швидко та організовано", – сказав Арестович.

Як пише "ТСН", подальша підготовка наступу на другій лінії – тепер це нетривіальне завдання, бо їхні запаси "проріджені" і будуть зменшуватися.

"Тому для них конкретну проблему створює загалом підготовка до наступу", – зауважив Арестович.

Радник глави ОП переконаний, наступ зі спробою прориву на даному етапі для росіян неможливий, адже їхні матеріальні запаси дуже постраждали.

"Тактичні дії вони ведуть, окремі роти намагаються кудись рухатися, артилерія працює з двох боків. Наступ зі спробою прориву зараз для них – це важке завдання через те, що матеріальні запаси суттєво постраждали. І артилерія там не дуже "лютує", бо там теж є проблеми зі снарядами тепер", – зазначив Арестович.

Він додав, що ЗСУ "збили темп" окупантів та "дали їм під дих".

Раніше повідомлялося, що російські окупанти значною мірою ініціювали оперативну паузу в Україні. Міністерство оборони Росії щодня з початку війни заявляло про територіальні "придбання", але перестало це робити з моменту завершення оточення Лисичанська.

Також сайт "Сьогодні" писав, що Арестович дав новий прогноз щодо закінчення війни в Україні. Радник голови ОП припустив, що Україна "розбереться з цією проблемою" через 2,5 роки.

Источник: www.segodnya.ua

No votes yet.
Please wait...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here