Видача підозрюваного Україні відбудеться найближчим часом

0
25

Шарію видадуть Україні. Фото: колаж "Сьогодні"

Проросійського блогера Анатолія Шарія, якого 4 травня затримала іспанська поліція, збираються екстрадувати до України протягом найближчих кількох тижнів. Про це "Сьогодні" повідомили джерела у силових структурах. Шарія планують судити за звинуваченням у держзраді, а також за висловлювання, що розпалюють національну чи релігійну нетерпимість.

"Екстрадиція Шарія відбудеться обов'язково. Зазвичай таке здійснюється в проміжку часу близько двох тижнів – місяця", – повідомили "Сьогодні" власні джерела.

У чому звинувачують Шарія

  • У лютому 2021 року Анатолію Шарію повідомили про підозру в держзраді та розпалюванні національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті. У СБУ зазначали, що він міг діяти на замовлення іноземних структур. Після цього він був оголошений у розшук. Сайт "Сьогодні" вже пояснював, чим відомий цей блогер і за що його звинувачують у держзраді.
  • У травні українські ЗМІ повідомили, що Литва позбавила Анатолія Шарія статусу політичного біженця. Спеціально для "Сьогодні" він ексклюзивно прокоментував це рішення.
  • У серпні РНБО запровадила санкції проти Шарія та його інформресурсу.

Источник: www.segodnya.ua

No votes yet.
Please wait...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here