Такера Карлсона немає у графіку Зеленського. В ОП прокоментували намір американського журналіста взяти інтерв’ю у президента України

Інтерв’ю із Зеленським анонсував Карлсон
Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський не планує давати інтерв’ю американському консервативному журналісту Такеру Карлсону, який робив матеріал із нелегітимним президентом країни-агресора Росії Володимиром Путіним. Про це 4 липня заявив у Facebook прессекретар Зеленського Сергій Никифоров.

4 липня Карлсон написав у соцмережі Х, що нібито дістав згоду на інтерв’ю із Зеленським. “Ми намагалися два роки, й особливо інтенсивно – після інтерв’ю з Путіним у лютому. Суть полягає в тому, щоб надати американцям украй потрібну інформацію про конфлікт, який повністю змінює позицію їхньої країни у світі”, – заявив журналіст зі США.

“Пану Такеру Карлсону варто уважніше перевіряти свої джерела у ФСБ. У президента України зовсім інший графік, і Такера Карлсона там немає”, – наголосив Никифоров.

Контекст

Карлсон – відомий американський журналіст, популярний серед консервативних виборців, прибічник експрезидента США Дональда Трампа. У 2009–2023 роках працював на консервативному каналі Fox News. Журналіст неодноразово робив антиукраїнські заяви, був проти надання американської допомоги Україні, а також ображав Зеленського, називаючи його “маріонеткою США” й “диктатором у спортивному костюмі”.

Інтерв’ю Путіна Карлсону – перше, яке нелегітимний президент країни-агресора дав західному журналісту з моменту повномасштабного вторгнення РФ в Україну, нагадав NBC News. У цьому інтерв’ю Путін повторив російські пропагандистські наративи, що Україна – “штучна держава”, нібито створена радянською владою, що війна Росії проти України – “до певної міри елемент громадянської війни”.

В аналізі “ГОРДОН” ідеться, як Путін брехав про батька Зеленського й навіть перебрехав власну брехню, хто такий Такер Карлсон і чи справді це інтерв’ю є настільки “доленосним”, як стверджує спікер Путіна Дмитро Пєсков.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *