Супрун заявила, що Україні повільно дають зброю через дії Росії й українських антикорупціонерів, які псували імідж України на Заході

Уляна Супрун: Ми підсилювали це. Коли їздили в західні країни й самі ж казали, які ми корумповані
Фото: objectiv.tv

Україні заважає отримувати більше зброї “корупційний імідж, який на Заході сформували активісти-антикорупціонери”, заявила в інтерв’ю журналістці Юлії Бориско ексміністерка охорони здоров’я України Уляна Супрун.

Першою причиною, чому Україні не вдається переконати західних партнерів надати більше зброї, вона назвала вплив Росії на західні уряди й суспільства й додала, що країна-агресор працювала над цим завданням упродовж десятиліть. Друга причина, на її думку, – це антикорупціонери, які свідомо формували негативний імідж України на Заході.

“Ми підсилювали це. Коли їздили в західні країни й самі ж казали, які ми корумповані. Наші організації їздили туди й казали: “Усі в Україні корумповані, треба все змінювати”. Починається повномасштабна війна, ті самі люди їдуть у Вашингтон і кажуть: “Давайте нам усе”. Почекайте, ви ж найбільш корумпована країна. Ви самі нам казали не довіряти вашим урядовцям, а тепер ви хочете, щоб ми їм довіряли?” – сказала ексміністерка.

Супрун виконувала обов’язки міністра охорони здоров’я України із серпня 2016-го до серпня 2019 року.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *