Сирський про нові призначення в керівництві ЗСУ: Досвідчені офіцери з колосальними знаннями й досвідом, який неодмінно прискорить нашу перемогу

10 лютого призначили нових заступників головкома і начальника Генштабу ЗСУ
Фото: president.gov.ua

Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський 10 лютого привітав своїх нових заступників, а також заступників начальника Генерального штабу.

Зокрема, ідеться про заступників начальника Генерального штабу Збройних сил України: бригадного генерала Володимира Горбатюка, бригадного генерала Михайла Драпатого, бригадного генерала Олексія Шевченка.

А також про нових заступників самого Сирського: полковника Вадима Сухаревського й полковника Андрія Лебеденка.

“Усі вони є досвідченими офіцерами, які мають колосальні знання та досвід, який неодмінно прискорить нашу перемогу”, – наголосив головком.

Контекст

Увечері 8 лютого, за два тижні до другої річниці початку повномасштабного вторгнення РФ, Зеленський звільнив Валерія Залужного з посади головнокомандувача Збройних сил України, призначивши замість нього командувача Сухопутних військ ЗСУ, Героя України генерал-полковника Олександра Сирського.

Як змінювалися стосунки Зеленського і Залужного, що відомо про Сирського, які завдання перед ним ставлять і чим займатиметься колишній головнокомандувач надалі – читайте в матеріалі “ГОРДОН”.

Начальником Генштабу ЗСУ 9 лютого став генерал-майор Анатолій Баргилевич.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *