Шанс скинути Путіна втрачено, гроші на руйнування України вкрадено, хто очолить Росію. Інтерв’ю Бацман із Білоцерковською. Відео

Білоцерковська живе у Франції
Фото: Ника Белоцерковская / Instagram

На YouTube-каналах “Дмитрий Гордон” та “Алеся Бацман” вийшло інтерв’ю головної редакторки інтернет-видання “ГОРДОН” Олесі Бацман із російською блогеркою, медіаменеджеркою, авторкою кулінарних книжок Веронікою (Нікою) Білоцерковською (belonika).

Під час інтерв’ю Білоцерковська говорила про:

  • своїх родичів в Одесі та чому вона їх не забирає;
  • те, що у Франції говорять про Україну;
  • думку російських олігархів про війну країни-агресора Росії проти України й нелегітимного президента РФ Володимира Путіна;
  • утрачений шанс скинути Путіна;
  • варіанти, хто може очолити Росію.

Білоцерковська народилася в Одесі й виросла в Ленінграді (зараз – Санкт-Петербург), стала відомою завдяки кулінарному блогу. Після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну Білоцерковська підтримала Україну, критикуючи дії РФ.

У березні 2022 року Слідком РФ порушив проти Білоцерковської справу за законом щодо поширення “фейків” про російську армію. У РФ блогерку оголосили в розшук. 24 травня Басманний суд Москви заочно її заарештував, писав “Интерфакс”. 5 грудня стало відомо, що Інтерпол відмовив Росії в екстрадиції Білоцерковської, яка після виїзду з РФ живе у своєму будинку у Франції.

У лютому 2023 року російські пропагандисти повідомили, що суд у РФ заочно засудив Білоцерковську до дев’яти років позбавлення волі за “фейки” про окупантів.

Відео: Алеся Бацман / YouTube

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *