Сенатор США Ліндсі Грем приїхав у Київ

До Києва з офіційним візитом 18 березня прибув американський сенатор-республіканець Ліндсі Грем.

Ліндсі Грем у Києві

Посольство США в Україні повідомило про візит сенатора.

Непохитна підтримка США має вирішальне значення для успіху України у протистоянні незаконній повномасштабній війні з Росією, — зазначили там.

Сьогодні ми вітаємо сенатора @LindseyGrahamSC у Києві. Непохитна підтримка США має вирішальне значення для успіху України у протистоянні незаконній повномасштабній війні з Росією. pic.twitter.com/Dm1QW2IfUQ

— U.S. Embassy Kyiv (@USEmbassyKyiv) March 18, 2024

Сенатор Грем вже відвідував Київ у січні 2023 року разом з іншими колегами-законодавцями: сенаторами від Демократичної партії США Елізабет Уоррен та Річардом Блюменталем.

Ліндсі Грем та підтримка України

Республіканець Грем є старшим сенатором США від штату Південна Кароліна. Він активно підтримує Україну, однак відзначився неоднозначними заявами.

Наприклад, він казав, що в Україні мають відбутися вибори у 2024 році навіть в умовах війни.

Також він заявляв, що пропозиція Дональда Трампа про допомогу Україні “в кредит“ допоможе розблокувати пакет допомоги Україні в Палаті представників США.

У лютому 2024 року видання The Hill повідомляло, що сенатори-республіканці й демократи, які працювали із Ліндсі Гремом, обурилися його рішенням піти проти пакета із зовнішньою допомогою на 95 мільярдів доларів та приєднатися до ізоляціоністської позиції Трампа.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *