Путин в юности стал заниматься дзюдо и там почувствовал мужскую нежность – Максакова

У Путіна було непросте дитинство, розповіла Максакова
Фото: EPA

Прийомний батько майбутнього президента країни-агресора РФ Володимира Путіна Володимир Спиридонович Путін був співробітником НКВС, і це вплинуло на виховання хлопчика. Таку думку в інтерв’ю головній редакторці інтернет-видання “ГОРДОН” Олесі Бацман висловила російська оперна співачка, колишня депутатка Держдуми РФ від “Единой России” Марія Максакова.

Максакова вважає, що Путін-старший не лише виховав у нинішньому главі Кремля патологічну ненависть до українців, а й загалом вплинув на його особистість, і тепер поведінку президента РФ визначають “непропрацьовані [дитячі] рефлексії”, а ще “маразм і маніакальність”.

Вона пояснила це тим, що до старості більш ранні, дитячі спогади стають базовими, а у випадку з Путіним усе посилюється тим, що ми маємо справу з маніяком.

“[Позначається] те, що його [маленького Путіна] бив спочатку той [перший вітчим], а як потрапив він у нову сім’ю – що він, міг бути інакшим якимось? І нова сім’я від нього в тихому шоці була. Але він потрапив, як то кажуть, “упир до упиря”, і цей Володимир Спиридонович, вербувальник зі стажем, досить швидко знайшов до вовченяти підхід і цю його патологічну ненависть до людей сфокусував, каналізував. Він дозволив йому ненавидіти людей, але не всіх, а деяких”, – розповіла співачка.

Вона вважає, що в процесі такого виховання маленький Путін зробив висновок, що йому все можна, і зв’язався зі шпаною.

“До такого Усвятцева [Путін пішов], банда була досить відома в Пітері. Вони там орудували ще й як! У ті часи всі бандити якось розподілялися по спортивних секціях. Хто чим [“займався”] – самбо, боротьба… Усвятцев діяв як дзюдоїст, така була у нього пристрасть або, може, інші види [спорту] розібрали”, – каже артистка.

“Спеціалізація” ватажка банди вплинула на спортивний вибір Путіна, і він, за словами Максакової, “почав свої екзерсиси на татамі”.

Співачка вважає, що заняття дзюдо виявили в хлопчикові ще одну, приховану на той момент пристрасть, яку, як вона вважає, Путін, мабуть, у собі пригнічував.

“На татамі він відчув міцну чоловічу близькість. І це в нього переросло у ніжні почуття до одного зі своїх спаринг-партнерів”, – стверджує артистка.

Відео: В гостях у Гордона / YouTube Контекст

В офіційній біографії Путіна вказано, що він народився в Ленінграді, його мати – Марія Шеломова, батько – Володимир Путін.

Польська письменниця й журналістка Крістіна Курчаб-Редліх, яка досліджувала біографію Путіна й написала книжку “Вова. Володя. Володимир. Таємниці Росії Путіна”, стверджує, що насправді матір Путіна звуть Віра Путіна і що вона народила його не в Ленінграді, а в селі Терехіно у Пермському краї. З біологічним батьком Путіна, якого звуть Платон Привалов, його мати у шлюбі не була.

За інформацією журналістки, пізніше жінка вийшла заміж за грузина Георгія Осепашвілі й переїхала із сином до нього у Грузію. У Путіна з вітчимом, як з’ясувала Курчаб-Редліх, були складні стосунки, той його бив. Тому хлопчика віддали на виховання родичам у Санкт-Петербурзі – саме їх зараз офіційно вважають батьками Путіна.

Російські ЗМІ, зокрема “Газета.Ru”, коли пишуть про офіційну біографію Путіна, згадують, що в нього були два старші брати –Віктор і Альберт – і що вони померли до його народження. Сам Путін публічно згадував про брата Віктора, який помер під час блокади Ленінграда. Курчаб-Редліх в інтерв’ю каналу “Белсат” сказала, що Віктор і Альберт справді існували – це сини подружньої пари із Санкт-Петербурга, яка виховувала Путіна, але вони не є його братами.

В інтерв’ю засновнику інтернет-видання “ГОРДОН” Дмитрові Гордону колишній радянський розвідник-нелегал, який живе у Франції, письменник Сергій Жирнов розповів, що “маленький і кволий Путін” після переїзду в Санкт-Петербург був покинутий на самого себе і був “шісткою” у своєму дворі, його били цілими днями і навіть використовували, можливо, “навіть як і якусь sex toy”.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *