“Продовжуємо об’єднувати зусилля держави та бізнесу”. Зеленський зустрівся з Радою з підтримки підприємництва України

Президент провів переговори з Радою з підтримки українського бізнесу
Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський 15 лютого зустрівся із представниками Ради з питань підтримки підприємництва. Про це він повідомив у Telegram.

За словами глави держави, зустріч була “дуже змістовна й конструктивна”.

“Продовжуємо об’єднувати зусилля держави та бізнесу задля економічного зростання України. Маємо чіткий перелік найбільш нагальних питань. Працюємо, щоб знайти рішення для кожного з них”, – написав Зеленський.

Контекст

26 січня Зеленський у вечірньому відеозверненні заявив, що в Україні створять умови для активної діяльності підприємців. Президент повідомив, що підписав укази про створення Всеукраїнської економічної платформи “Зроблено в Україні” та Ради з питань підтримки підприємництва в умовах воєнного стану, зазначивши, що такий комунікаційний механізм визначено зокрема нещодавнім рішенням Ради нацбезпеки і оборони України.

В указі Зеленського про створення Ради з питань підтримки підприємництва йдеться, що основними її завданнями є “системний аналіз ситуації щодо забезпечення в умовах воєнного стану права на підприємницьку діяльність, практики формування та реалізації державної політики щодо додержання гарантій права на підприємництво, напрацювання за результатами такого аналізу та внесення на розгляд президентові України пропозицій про можливі шляхи та механізми вирішення проблемних питань”.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *