Представники квірспільноти дуже обурені

0
17

Олексій Арестович (ліворуч). Фото: колаж "Сьогодні"

Радник глави Офісу президента Олексій Арестович назвав представників ЛГБТ-спільноти "людьми з девіацією" або "відхиленнями" від нормальної поведінки. Через це спалахнув справжній скандал.

"Я в цьому сенсі консерватор. Інша річ, що я точно проти їхнього переслідування. Я вважаю, що в кожному потрібно передовсім бачити людину… Тож до ЛГБТ я ставлюся нормально, а ось до пропаганди ЛГБТ – жорстко. Тому що це пропаганда девіації, відхилення від норми, що має конкретні негативні наслідки для суспільства. Я – рішучий противник. До представників ЛГБТ я ставлюся зі співчуттям", – сказав Арестович.

В українській громадській організації KyivPride прокоментували заяву радника керівника ОПУ.

"Це ми до вас ставимося зі співчуттям, бо бути гомофобним "русским миром" в Україні – ось це і є девіація та відхилення від норми. Ми проти псевдонаукової пропаганди Арестовича", – йдеться у повідомленні.

Спільнота ЛГБТ закликала президента Володимира Зеленського та Офіс президента звільнити Олексія Арестовича з посади радника глави ОП. Активісти вважають, що подібна риторика є неприпустимою, якщо Україна прагне до Євросоюзу.

Раніше ми повідомляли, що Арестович обматюкав країни, які пропонують віддати українські території РФ.

Також нагадаємо, Арестович знову потрапив у скандал через заяву про війну на Донбасі.

Источник: www.segodnya.ua

No votes yet.
Please wait...

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here