Повалення Путіна, Росія горітиме, коли закінчиться війна в Україні, взяття Варшави, війна з НАТО. Інтерв’ю Гордона із журналістом Асланяном. Відео

Асланян вважає, що війна Росії проти України може закінчитися за кілька років
Фото: Sergey Aslanyan / Facebook

На YouTube-каналі “В гостях у Гордона” вийшло інтерв’ю з російським журналістом, ведучим YouTube-проєкту “Ходорковский LIVE” Сергієм Асланяном.

Під час інтерв’ю засновнику інтернет-видання “ГОРДОН” Дмитрові Гордону Асланян говорив про:

  • те, як зміниться ситуація на фронті після отримання Україною американської військової допомоги;
  • те, чи нападе Росія на країни НАТО;
  • те, хто може повалити президента країни-агресора РФ Володимира Путіна;
  • те, коли й чим закінчиться війна Росії проти України.

“Війна закінчиться 2027 року. Не раніше. Вона перейде в ту стадію, коли тліє, але не погашено, як торф’яне болото, в якому постійно щось димить. Наступати не можна, але якщо не помічати, то тебе не зачепить. [Чому я так вважаю?] У кожного своя система для аналізу. Моя система для аналізу в перші дні говорила: “Це дуже надовго, просто зовсім надовго. Два роки активної стадії, коли просто зовсім у кров. Далі можливі варіанти…” – сказав журналіст.

Асланян народився 1966 року в Москві.

У 1987–1990 роках працював соціологом у Всесоюзному центрі вивчення громадської думки. У 1990–1991 роках був художником-карикатуристом у видавництві “Дата”.

На початку 1990-х розпочав кар’єру журналіста. Вів багато автомобільних проєктів на телебаченні й радіо, писав на цю тематику у друковані ЗМІ. У різні роки працював у виданнях “Коммерсантъ”, “Московский комсомолец”, на радіостанціях “Эхо Москвы” й “Маяк”.

2012 року на Асланяна було скоєно напад – йому завдали численних поранень ножицями. За підозрою у скоєнні злочину затримали громадянина Киргизстану. Мотивом нападу називали висловлювання журналіста про пророка Мухаммеда. У ЗМІ не було повідомлень, чим закінчилося розслідування.

Зараз Асланян живе за межами Росії. 2023 року в РФ його занесли до списку “іноземних агентів”.

Відео: В гостях у Гордона / YouTube

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *