Пономарьов: Як російських добровольців зустрічають місцеві жителі в РФ? Із минулих заходжень можу сказати, що реакція абсолютно доброзичлива

Жителі РФ не вважають добровольців представниками ворожої армії – Пономарьов
Фото: Ростислав Гордон / Gordonua.com

Під час рейдів російських добровольців із легіону “Свобода Росії”, “Російського добровольчого корпусу” й “Сибірського батальйону” на територію областей РФ місцеві жителі не сприймають їх як ворогів. Таку думку в ефірі спільного стриму головної редакторки інтернет-видання “ГОРДОН” Олесі Бацман із засновником видання Дмитром Гордоном висловив російський опозиціонер, котрий набув українського громадянства, ексдепутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов, якого пов’язують із російським добровольчим рухом.

За його словами, реакцію росіян Бєлгородської та Курської областей він зможе дізнатися, коли рейд російських бійців, який почався туди 12 березня, завершиться.

“Немає жодного зв’язку із хлопцями безпосередньо в полі, тобто зв’язок іде зі штабом операції, і я з ними розмовляю про те, що відбувається. А ось такі особисті враження ми дізнаємося, напевно, коли приїдуть хлопці до Києва. Я сподіваюся, там будуть і ті, хто зараз у цій операції бере участь, і ми зможемо обмінятися думками. Але можу сказати з минулого досвіду, що під час кожного заходження реакція абсолютно доброзичлива”, – розповів Пономарьов.

Він зазначив, що жителі РФ не вважають добровольців представниками ворожої армії, але водночас реагують з обережністю, поки при владі залишається чинний у Кремлі режим.

“Бо якби влада стабільна вже була – це одне, а так люди все-таки розуміють, що це тимчасово. Що далі прийде ФСБ і ставитиме запитання. І ми це розуміємо. Але на людському рівні такому спілкування є”, – додав політик.

Відео: В гостях у Гордона / YouTube Контекст

12 березня в межах спільної операції в Курську й Бєлгородську області РФ зайшли “Російський добровольчий корпус”, “Свобода Росії” та “Сибірський батальйон”. Легіон “Свобода Росії” заявив, що під час прориву в Курську область використав танки.

Російські добровольці повідомили, що ведуть бої поблизу села Тьоткіно Курської області, де знищили російський БТР.

Російське пропагандистське агентство ТАСС заявило з посиланням на ФСБ РФ, що “під час спроби ЗСУ проникнути в Бєлгородську й Курську області” нібито знищено 100 осіб, шість танків, САУ CAESAR французького виробництва і 20 бронемашин. Жодних підтверджень цьому (фото, відео) у ФСБ не надали.

Боєць легіону “Свобода Росії” Олексій Барановський заявив, що нинішнє перебування російських добровольців у Бєлгородській і Курській областях – це лише “перший акт п’єси”.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *