Політолог Гладких: Порошенко “прокрутив” 156 млн донатів українців на ЗСУ й заробить 50 млн

Порошенко повідомив, що від свого фонду купив військові облігації на суму 156 млн грн
Фото: Петро Порошенко / Facebook

Політичний експерт Валентин Гладких заявив у своєму Telegram, що лідер “Європейської солідарності” Петро Порошенко вкладає донати українців, щоб заробити відсотки на військових облігаціях України.

“Як Петро Порошенко “прокрутив” 156 млн донатів українців на ЗСУ й заробить 50 млн. Запрошую до коментарів депутатів від «Євросолідарності» й інших порохоботів, бо буде незручне запитання. Тут ваш Петро Олексійович, вочевидь планував зам’яти скандал із [прем’єр-міністром Угорщини Віктором] Орбаном широким жестом, але, як завжди, вирішив по дорозі підзаробити і знову дав у штангу. На фото – квитанція від Петра Олексійовича. Це з його поста в Telegram, в якому він гордо похвалився, мовляв, ось мій фонд закинув на військові облігації 156 млн грн. Інвестую в ЗСУ!” – написав Гладких.

Фото: Петро Порошенко / Telegram

Він заявив, що Порошенко не інвестує, а заробляє на військових облігаціях.

“Поясню на пальцях. Що купив Порошенко? Військові облігації на суму понад 156 млн грн. Що це таке? Це інструмент заробітку від держави. Краще, ніж депозит, бо прибуток не оподатковується. Скільки Петро Олексійович зароблять? Дані у платіжці – UA4000229264 – це військові облігації з дохідністю 17,8% річних, тобто 1,48% на місяць. Термін інвестиції – 22 місяці. Тобто 32% гешефту за весь період на цю суму. Ось де можна перевірити. Тобто на виході отримаємо 32%, або 50 млн грн чистого, як сльоза гетьмана, неоподаткованого прибутку. Ну як отримаємо… Петро Олексійович отримає”, – зазначив політичний експерт.

Гладких звернув увагу, що в платіжці зазначено, що купує облігації Благодійний фонд Порошенка.

“Це фонд, куди українці донатять Порошенкові на ЗСУ. Це в тому числі гроші українців на мавіки, рації та інші речі для фронту, а не на заробіток Петру Олексійовичу. Але він їх вирішив прокрутити з користю для гаманця. І останнє. Міжнародний інвестиційний банк, через який Порошенко купує прибуткові облігації належить… Порошенку.) Тобто і тут він заробляє: на банківській комісії. У сухому залишку. Порошенко майже на два роки заморожує 156 млн гривень з фонду, куди донатять українці на ЗСУ, щоб заробити 50 млн грн”, – написав він.

Політолог переконаний, що Порошенко вкладає донати українців, щоб заробити собі відсотки.

“Прокручує через свій банк і ще й піариться на цьому. Чесно кажучи, такого я не очікував. Можна було б взяти тих самих 37 млн від Орбана і прокрутити через свій банк, а не наживатися на донатах на ЗСУ! А щодо запитання, про яке писав спочатку, то воно просте: як вам спиться, Петре Олексійовичу?” – підсумував Валентин Гладких.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *