Осєчкін: Китаю потрібне кероване міноборони в РФ, Бєлоусов допомагає КНР

14 травня Путін підписав указ про призначення Бєлоусова міністром оборони
Фото: government.ru

Новий міністр оборони країни-агресора РФ Андрій Бєлоусов перед призначенням пройшов “пекінські оглядини”. Про це в інтерв’ю головній редакторці інтернет-видання “ГОРДОН” Олесі Бацман сказав російський правозахисник, засновник проєкту Gulagu.net Володимир Осєчкін.

“До призначення в міноборони Андрій Бєлоусов також (це прямий має стосунок до Китаю) очолював із російської сторони комісію, колегію із взаємодії, з інвестиційної співпраці. Тобто він регулярно зустрічався з китайцями, з інвесторами, із державними фінансистами… І звісно ж, він пройшов ось ці ось “пекінські оглядини” пекінського обкому. Тобто його погодили і його вважають договороспроможною, керованою, адекватною людиною, – наголосив Осєчкін. – Китаю потрібне кероване керівництво міноборони, щоб Пекін вчасно міг за руку зупинити оскаженілого [нелегітимного президента РФ Володимира] Путіна”.

Бацман уточнила, чи вважає Осєчкін, що Бєлоусов – агент Китаю.

“Він [на новій посаді], радше, допомагає Китаю. […] Коли РФ товаришувала з ЄС, “натискали кнопки” перезавантаження зі США, відбувалася активна торгівля й у Росії була досить велика кількість покупців на їхні природні ресурси… А зараз єдиним великим покупцем на сировину залишився Китай. […] Китаю була вигідна ситуація, у якій сьогодні опинився Путін, опинилася Росія. А Росія економічно стоїть на колінах. Її повільно, але очевидно душить західний удав – санкції”, – зазначив правозахисник.

За словами Осечкіна, ринків для продажу сировини у РФ практично немає і “вони скорочуються з кожним днем”.

“Водночас залишається Китай”, – резюмував він.

Відео: В гостях у Гордона / YouTube Контекст

11 травня прем’єр-міністр РФ Михайло Мішустін вніс на розгляд Держдуми пропозиції щодо складу нового уряду, повідомляють на сайті російського кабміну. Там зазначили, що колишній віцепрем’єр Бєлоусов переходить на нове місце роботи.

12 травня Путін призначив ексглаву міноборони Сергія Шойгу секретарем Ради безпеки РФ. На цій посаді Шойгу змінив Миколу Патрушева, якого Путін звільнив “у зв’язку з переходом на іншу роботу”.

14 травня Путін підписав указ про призначення міністром оборони Бєлоусова, зазначають на сайті Кремля.

Як указано на сайті російського кабміну, Бєлоусов має вищу економічну освіту. Із 2012-го до 2013 року він обіймав посаду міністра економічного розвитку РФ, із 2013-го до 2020 року – посаду помічника президента РФ, а в січні 2020 року його призначили першим заступником глави уряду.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *