Німецька міністерка 16 годин добиралася до Києва для зустрічі з віцепрем’єром Кубраковим, але його звільнили – ЗМІ

Шульце в Києві провела зустріч зі Шмигалем
Фото: Денис Шмигаль / Facebook

Міністерка з питань економічного співробітництва Німеччини Свенья Шульце 16 годин добиралася до Києва для зустрічі з віцепрем’єр-міністром з відновлення України – міністром розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександром Кубраковим, але його звільнили у день приїзду німецької чиновниці 9 травня. Про це повідомив Welt.

Наголошують, що Шульце на переговорах мала обговорювати розвиток української енергомережі, допомогу Німеччини, а також підготовку конференції з відновлення України, заплановану на 11–12 червня в Берліні.

Як зазначив Welt, таку важливу для України конференцію мали готувати Шульце й Кубраков.

Німецька міністерка підкреслила, що вважає його відставку “дуже, дуже сумною”, оскільки вони разом просували багато проєктів.

“Просто прикро, тому що зараз це [конференція] дуже близько, – заявила Шульце. – Процес буде продовжено, але, звичайно, особистий контакт і довірчі стосунки пішли”.

Із Шульце в Києві провів зустріч прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

“Скоординували нашу роботу напередодні конференції з питань відновлення, яка відбудеться у червні в Берліні. Розраховуємо на конкретні результати”, – написав глава Кабміну в Telegram за підсумками переговорів.

Контекст

Рада звільнила Кубракова з посади віцепрем’єр-міністра з відновлення України – міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України 9 травня.

У партії влади “Слуга народу” пояснили це потребою розділити Міністерство на два, як було до грудня 2022 року, – на Міністерство інфраструктури та Міністерство розвитку громад і територій. У політсилі зазначили, що Кубраков може очолити Мінінфраструктури України.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *