Максакова про першу дружину Путіна Людмилу Путіну: Вона сильно зловживала спиртним

Людмила Путіна, за розповідями Максакової, любила випити
Фото: EPA

Президент країни-окупанта РФ Володимир Путін у спогадах своєї колишньої дружини постає маніяком і садистом. Про це в інтерв’ю головній редакторці інтернет-видання “ГОРДОН” Олесі Бацман розповіла російська оперна співачка, колишня депутатка Держдуми РФ від “Единой России” Марія Максакова.

Співачка заявила, що в Путіна ще в юності сформувалися ненависть і садистське ставлення до жінок, які супроводжували його все життя і згодом неодноразово виявлялися.

“[Це відомо] зі спогадів Ніни Очеретної, тоді Шкребньової, яка стала свого часу Путіною, вона якось відверто говорила… Вона ж у якийсь момент почала сильно зловживати спиртним. І у своїх цих одкровеннях вона говорила не просто викривальні, а речі, які шокують. Частина з яких стала у підсумку її спогадами, а частина просто шокувала тих, хто це чув”, – поділилася Макаскова.

За її словами, дружина Путіна розповідала про те, що варто було тому “випити хоча б чарку горілки”, він перетворювався не просто на маніяка і садиста, а на “справжнісінького збоченця”.

“Який починав її щипати, починав викручувати їй суглоби – ну, згадуємо больові прийоми з епізоду з 14-річною моєю знайомою. І вгамуватися він не міг – до синяків, до синців”, – переказала співачка спогади Путіної.

Максакова пояснює солідну тривалість шлюбу Путіних тим, що такі “дивні пари садомазохістського типу” якось знаходять одне одного в житті, і потім “їх неможливо іноді одне від одного відірвати”.

“Запитання: а що ж ти стільки років із ним жила, а тепер скаржишся? Тобто вона чекала його годинами і стверджувала, що в період їхнього знайомства він не приходив ніколи вчасно, а вона мала стояти на морозі. І коли вона почала народжувати дітей, нічого не змінилося”, – навела співачка ще один приклад ставлення Путіна до дружини.

Також Максакова згадала про період у житті Людмили Путіної, коли за неї “по-справжньому билися кілька монастирів”.

“Її намагалися умовити постригтися в монашки, бо, якби вона пішла в один із цих монастирів, вона б за собою потягнула потужне фінансування, звісно.

Контекст

Путін, який перебуває при владі в Росії з 2000 року, приховує інформацію про особисте життя. Відомо, що від першого шлюбу з Людмилою Шкребньовою (пара одружилася 1983 року) у нього є дві доньки – Марія (1985 року народження) і Катерина (1986-го). За даними російських ЗМІ, зараз вони використовують прізвища Воронцова й Тихонова. Життя доньок Путіна, як зазначає Bloomberg, огорнуте таємницею – Кремль ніколи не публікував їхніх фотографій у дорослому віці, в офіційній біографії російського президента вказано лише імена й дати народження.

Колишній радянський розвідник-нелегал, який живе у Франції, письменник Сергій Жирнов розповідав в інтерв’ю засновнику видання “ГОРДОН” Дмитрові Гордону, що Шкребньова, тоді – стюардеса “Аерофлоту”, “втюрилася”, за її словами, у Путіна на концерті Аркадія Райкина і три з половиною роки “бігала” за ним, а він її уникав, ігнорував і спізнювався на побачення.

Максакова в інтерв’ю Бацман говорила про стійкі чутки, які ходили в Санкт-Петербурзі про те, що друг Путіна і “його головна пасія”, російський віолончеліст Сергій Ролдугін – не лише хрещений, а й біологічний батько старшої доньки Путіна – Марії.

Крістіна Курчаб-Редліх, польська письменниця та журналістка, яка досліджувала біографію Путіна, стверджувала, що дружини він не бив, але “ґвалтував словами”, не поважав і ні в чому не допомагав.

У 2013 році Володимир і Людмила Путіни оголосили про розлучення через 30 років шлюбу. Однак російський юрист блогер Марк Фейгін заявив в інтерв’ю Бацман, що Путін не жив зі своєю дружиною з кінця 90-х років.

Після розлучення Путін офіційно не одружився. У січні 2016 року видання “Собеседник” повідомило, що колишня перша леді РФ тепер має прізвище Очеретна. Згодом Очеретна отримала частку в бізнесі з оренди смартфонів, дізналися журналісти “Открытых медиа”.

У травні 2022 року проти неї запровадила санкції Великобританія. Під ці санкції потрапила і колишня російська гімнастка Аліна Кабаєва, яку вважають цивільною дружиною Путіна.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *