Макрон анонсував візит в Україну до середини березня

ЗМІ повідомляли, що Макрон планував візит в Україну 13-го й 14 лютого, але його скасували
Фото: EPA

Президент Франції Еммануель Макрон повідомив, що до середини березня здійснить візит в Україну. Про це Макрон сказав 16 лютого в Єлисейському палаці на спільній пресконференції за підсумками переговорів із президентом України Володимиром Зеленським.

Захід транслювали у Facebook Офісу президента України.

ЗМІ повідомляли, що Макрон планував візит в Україну 13-го й 14 лютого – президент Франції мав відвідати Одесу й Київ, але поїздку відклали, зокрема, через міркування безпеки.

Журналісти запитали Макрона, коли його можна очікувати в Києві.

“Я приїду до середини березня й буду поряд з українським президентом. Ви можете очікувати на мене протягом найближчих кількох тижнів”, – відповів президент Франції.

Зеленський прибув у Францію після візиту до Берліна 16 лютого. У Єлисейському палаці Зеленський і Макрон підписали угоду у сфері безпеки.

Контекст

Попереднього разу Макрон приїжджав до Києва в червні 2022 року разом із тодішнім прем’єр-міністром Італії Маріо Драґі й канцлером ФРН Олафом Шольцом.

10 лютого 2024 року розмову з Макроном провів Зеленський. Зокрема, політики обговорювали підготовку двостороннього документа щодо безпекових гарантій.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *