Лавров застерігає Україну щодо відплати за удар безпілотників по путінській резиденції.

Read in English Поширити Джерело:  online.ua

Очільник Міністерства закордонних справ Росії, сумнозвісний Сергій Лавров повідомив, що нібито в ніч на 29 грудня Україна здійснила напад на державну резиденцію Путіна в Новгородській області та отримає за це “відплату”. Стверджується, що цей факт цілком змінює переговорну позицію РФ, хоча Росія не буде припиняти переговори щодо “мирного плану” Трампа.

Основні положення:

  • Лавров звинуватив Україну в державному тероризмі через атаку дронів на резиденцію Путіна.
  • Росія готує “симетричну відплату” на напад, однак не припиняє перемовини щодо “мирного плану” Трампа.
  • Місця та час завдання удару визначені, але відомості про потерпілих відсутні, за словами Лаврова.

Лавров безсоромно звинуватив Україну в державному тероризмі: що з’ясувалося

Україна начебто в ніч на 29 грудня провела атаку безпілотниками на держрезиденцію президента РФ в Новгородській області. Російська ППО начебто збила 91 БпЛА.

Лавров погрожує Україні “симетричною відплатою”.

Об'єкти та час удару у відповідь РФ після нападу на держрезиденцію Путіна встановлено.

Також він заявив, що переговорна позиція РФ буде переглянута з урахуванням остаточного “переходу київського режиму до політики державного терору”.

Інформації про постраждалих та руйнування не надходило, — лицемірно додав прибічник Путіна.

Поширити

Але РФ не має наміру виходити з переговорного процесу після нападу ЗСУ на держрезиденцію Путіна, запевняє Лавров.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *