Командувач ОК “Південь” Ковальчук повідомив про відставку з посади. Він очолив Одеську військову академію

Досвід Ковальчука у військовій справі принесе новий рівень в освітній процес і підготовку майбутніх офіцерів, зазначили в Одеській військовій академії
Фото: Військова академія м.Одеса / Facebook

Командувач військ оперативного командування “Південь” генерал-майор Андрій Ковальчук оголосив про відставку з посади. Його звернення 12 квітня опублікували у Facebook ОК “Південь”.

Ковальчук повідомив, що займатиметься підготовкою військовослужбовців.

“З упевненістю в нас і в наших з вами силах залишаюся в єдиній армійській родині й у вихованні молодих офіцерів впровадживатиму ті самі принципи й вимоги, що завжди мав і маю до себе й тих, кого веду за собою: честь, порядність, патріотизм, відповідальність, відвага й розсудливість, – із цього зростає справжній командир, який здатний бути взірцем для наслідування й виховувати власним прикладом свій бойовий колектив. Так формується новітнє військо демократичної незалежної держави”, – написав генерал-майор.

Ковальчук очолив Одеську військову академію, повідомляють в її Facebook 12 квітня.

“Його винятковий досвід у військовій справі, відвага й відданість принесуть новий рівень в освітній процес і підготовку майбутніх офіцерів. Ковальчук не лише захищав нашу країну на фронті, але й випробував себе у складних миротворчих місіях. Під його керівництвом академія стане не лише місцем навчання, але й центром розвитку військового досвіду та культури”, – ідеться в повідомленні.

Контекст

9 квітня ЗМІ заявили, що командування Збройних сил України звільнило з посад командувачів ОК “Південь” і “Захід” – Ковальчука й Сергія Литвинова. Нардеп від “Євросолідарності” Олексій Гончаренко зазначав у Telegram, що Ковальчук очолить Військову академію Одеси.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *