Кличко виступить на Мюнхенській конференції з безпеки й зустрінеться з політиками США і ЄС

Віталій Кличко виступить як спікер на панелі, організованій Інститутом Маккейна
Фото: kyiv.klichko.org

Мер Києва, голова Асоціації міст України Віталій Кличко візьме участь у 60-й Мюнхенській конференції з безпеки, яка відбудеться із 16-го до 18 лютого. Про це повідомляє сайт КМДА. Основні теми конференції – наслідки війни в Україні, світова безпекова криза та її потенційний вплив на геополітичні реалії, використання новітніх технологій, взаємозв’язок безпекових викликів і культури, лідерство у кризові часи.

“Віталій Кличко і його брат Володимир, зокрема, візьмуть участь в офіційному відкритті форуму, трансатлантичній конференції за участі голови НАТО Єнса Столтенберга й церемонії нагородження цьогорічних лауреатів премією фонду Джона Маккейна. Зустрінуться з делегацією сенаторів США, головою ХДС у Бундестазі Александром Добріндтом, європейським комісаром із питань бюджету Йоганнесом Ганом, спецпредставником Держдепу США з питань субнаціональної дипломатії Ніною Хачіган, спецпредставником США з питань економічного відновлення України Пенні Пріцкер та іншими політиками й діячами, які сьогодні підтримують Україну й мають вплив на розширення військової та економічної допомоги нашій країні”, – ідеться в повідомленні.

Також Віталій Кличко виступить як спікер на панелі, організованій Інститутом Маккейна і присвяченій Україні й викликам, що можуть постати перед світом у разі поширення російської агресії на інші країни. Крім того, Кличко разом з американськими сенаторами і спецпредставницею Держдепу США з питань субнаціональної дипломатії Ніною Хачіган візьме участь у дискусії “Роль субнаціональної дипломатії в міжнародній безпеці”.

Контекст

Мюнхенська конференція з безпеки має відбутися із 16-го до 18 лютого в німецькому Мюнхені. Очікують, що в цьогорічній ювілейній Мюнхенській конференції візьме участь рекордна кількість глав держав та урядів, а також представників громадянського суспільства й великого бізнесу з різних країн.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *