Державне бюро розслідувань провело обшуки у Львівському ТЦК

Обшуки проводять за статтею про перевищення військовим чиновником повноважень
Фото: Бюро економічної безпеки України / Facebook

Державне бюро розслідувань провело обшуки у Львівському територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. Про це “Укрінформу” 17 січня повідомила речниця спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону Юлія Шевченко.

“Санкціоновані обшуки відбулися в рамках зареєстрованого кримінального провадження з попередньою правовою кваліфікацією ч. 5 ст. 426-1 Кримінального кодексу України (перевищення військовою службовою особою влади чи службових повноважень). Вилучено документи, надається правова оцінка діям керівництва ОТЦК під час прийняття відповідних рішень. Наразі підозру нікому не оголошено”, – сказала Шевченко.

Раніше постанову про дозвіл на проведення обшуків від Личаківського суду Львова оприлюднив у Facebook голова правління ГО “Будуймо Україну разом” Ігор Фінканін.

Згідно з документом, обшуки проводять слідчі ДБР. У постанові йдеться про дозвіл на вилучення листування, яке може бути використано як доказ у провадженні, між обласним ТЦК та СП і ТОВ “Барком” та ТОВ “Родинна ковбаска” щодо зупинення оформлення призову працівників указаних підприємств.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *